Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy jóképű, népszerű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy jóképű, népszerű, gazdag srác aki tetszik, én viszont nem vagyok népszerű, sem gazdag. Szerintetek van esélyem nála? 20/L

Figyelt kérdés
Ez a tipikus népszerű srác + lúzer lány történet. A srác, gondolom mondanom se kell, foglalt, egy menő csaj a barátnője. Én saját megítélésem szerint egészen szép, okos, vicces vagyok csak önbizalomhiányos, viszont (lehet hogy beképzelem), de mintha a srác érdeklődgetne irántam a messzi távolból, annak ellenére, hogy nincs olyan nőies testem sem a barátnőjéhez, sem úgy az átlag nőkéhez képest. Szemezgetni szoktunk, még sosem beszéltünk. Nem a pénzére hajtok, se a hírnevére, az nem érdekel, viszont lehet őt zavarná, hogy én nem abból a rétegből származom és nem úgy viselkedek ahogy ők szoktak (pl.: minden nap makulátalan a sminkem, ruhám, hajam). Vajon tényleg érdeklődik irántam? Egyáltalán ezt, hogy lehetne ebben a szituációban megállapítani?
2017. okt. 14. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy parszor megdugna de ennyi.
2017. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az egódból át kéne csoportosítani az önbizalmad javára.
2017. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam és félreérthetően. Tehát én nem olyan vagyok, hogy minden nap tökéletes a sminkem, ruhám, hajam, mint a tehetősebbeknek. Az meg, hogy azt gondolom magamról, hogy egészen szép vagyok stb szerintem nem egoizmus, hanem reális önértékelés
2017. okt. 14. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Akarmilyen is vagy, az onbizalom hianyos lanyokat mindenki (ritka a kivetel) csak parszor felprobalja es eldobja.
2017. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van esélyed, ne legyél kishitű, úgy indulj neki, hogy van; mert miért ne lenne? Ugyanannyi esélyed van, mint bárki másnak; amúgy is, a szerelmek nem idelent születnek, hanem csomószor már odafönt el vannak rendelve, szóval semmi baj nem történhet, ha bepróbálkozol nála, még az is lehet, hogy imádni fog téged, hogyha felhívod magadra az ő figyelmét (ízléses verzióban ám?), szóval mész pl diskurálni) Szóval ne szalasszad el azzal, hoyg "Mi van, ha mégsincs nála esélyem" Magad alatt vágnád vele a fát; ha megpróbálod, legalább lesz 50 % esélyed, de ha nem , akkor lehet, hogy soha nem figyelne rád föl, és 0 % esélyed lenne, és megbánnád. Szóval startolj rá!
2017. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első értelmes, valamirevaló választ. ;) A rástartolás a bátortalanságon kívül azért is problémás mert, hogy a srác foglalt (bár nem úgy néznek ki, mint akik tényleg szerelmesek lennének egymásba...). A beszélgetéstől is félek, mivel nem igazán értek hozzá és talán inkább csak leégetném vele magam. :/
2017. okt. 14. 22:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyire gazdag lány és a fiú? Makulátlan smink/ruha/haj kombináció mit értesz? Én sok tényleg tehetős embert ismerek de ők sem makulátlanok mindig. Nem tudom, ha szereti a srác a lányt lehet esélytelen. Mond már el milyen anyagi színten van a srác, mert a gazdagság picit relatív.
2017. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

+ egy jó tanács: nekem soha nem kellene pénzes srác mert az nem tudja megérteni soha a szegényt. Aki magától tör fel 10000x jobb mint apuci elkenyesztetett pici kisfia akinek mindent a sege alányomtak és mindent alapnak vesz.

26/N

2017. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De buta vagy, Istenem. :D
2017. okt. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű dolog a hányinger ami tőled elfog
2017. okt. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!