Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért nem tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem tetszem a fiúknak?

Figyelt kérdés

19 éves egyetemista lány vagyok. 160 centi magas és 50 kg. Igen, kis apró termetű vagyok, szõke hajjal és pár aranyos szeplõvel az arcomon. Értelmes, jó lelkű lány vagyok, szeretem a történelmet, az irodalmat, a zenét.

De mégsem kellek senkinek! Sem gimiben nem kellettem a fiúknak, se az egyetemen.

Csinos vagyok, mintsem szép, vagyis inkább különlegesnek mondanám magam.

Talán közrejátszhat, hogy fiatalabbnak nézek ki 2-3 évvel ahány éves vagyok?

19/L


2017. okt. 15. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én nem mondtam ilyet..
2017. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Én a jellemzés alapján egy álomnőt vizionálok. Nem látom a problémát. A szeplő pedig még mindig mocskosul szexi :D
2017. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Képet mutatsz? (mi férfiak inkább vizuálisak vgyunk)... valamint jól gondoom, hogy nem nagyon szeretsz a figyelem középpontjába enni, nem nagyon vagy csacsogós?
2017. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
"160 centi magas és 50 kg" És a pupot a hátadon miért nem emlited? (Lehetne ez nagyon rossz poén, de csak arra akartam felhivni a figyelmedet, hogy egy-két adat mennyire nem határoz meg senkit. Tényleg legegyszerübb ha küldesz egy képet magadrol. 1000 adatnál is többet mond.) (Megtisztelve érezném magam ha priviben ezt megtennéd nekem.)
2017. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, nem ismerlek. Lehet mégsem olyan vagy mint amilyennek gondolod magad vagy mittudomén.
2017. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kép minimum kellene a külsőd megítéléséhez, a belsődhöz viszont ismernünk kellene téged. Ennyi információból nagyjából annyit lehet mondani, hogy mintha felhívnád az EZOtv-t:

"Önnek ma szép napja lesz, de mivel ön az 50. hívó ezért megajándékozzuk pénzmágiával is"...

2017. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
Nekem teccel, blokkolnálak ;)
2017. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó, tegyük fel, hogy csinos, aranyos lány vagy. Teszel is azért, hogy legyen valakid, vagy csak várod a csodát?
2017. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Első pár válaszoló húgyagy versenyeznek.


Mert egy édes kis pici cukika lánykácska vagy. És sok fiúnak a gehthvás csudva falloszcibáló kell. Soknak pedig ezt leszámítva se jó, ha valaki ilyen, " szõke hajjal és pár aranyos szeplõvel az arcomon. Értelmes, jó lelkű lány vagyok, szeretem a történelmet, az irodalmat, a zenét.

De mégsem kellek senkinek!". Hát annnnyira cuki vagy. ^^

Kicsit komolyodj még. :)))

2017. okt. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál azzal nincs gond.Lehet mégsem olyan vagy?Vagy tényleg van púpod? :)
2017. okt. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!