Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lephetnem meg a baratoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetnem meg a baratomat szerintetek?

Figyelt kérdés

A baratomnak holnap lesz a szuletesnapja es nem tudom,hogy mivel keszuljek milyen ajandekot adhatnek neki. 6 honapja vagyunk egyutt. Azt mondhatom,hogy egesz jol ismerem (es egy honapja kozos alberletben vagyunk. ) de nem tudom hogy mi az aminek ugy tenyleg igazan orulne. Sok aprosag eszembe jutott, tudom hogy milyen kisebb ajandeknak orulne milyen edessegeket szeret, de semmi komolyabb oteletem sincsen. Tortat azt rendeltem holnap reggel megyek erte. Vettem neki konyveket, csokit, parfumot, ket db felsot. Keszitek meg vacsorat holnap,de nem tudom mi lesz a menu arra tobb otletem is van, csak nem sokszor foztem eddig es remelem finom lesz az etel. Nem tudom,hogy meg mivel tudnam meglepni, milyen ajandeknak orulne. Hivattam elo fotokat kettonkrol azt is neki szeretnem adni mar kep keretekben van. Mas otletem nincsen. Nagyon izgulok a holnap miatt es most a neten bongeszek, gondolkodom hogy mivel lephetnem meg meg, de semmit nem talalok. Nektek van valami tanacsotok??? Tudtok segiteni? Otletek?

Meg igy a vegere annyit,hogy a konyhat azt ki diszitem neki.


20/L 25/F



2017. okt. 16. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Minek ennyi 💩??
2017. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tökéletes amiket leìrtál. Bőségesen elég.

25F

2017. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mégis mennyi mindent kellene venni egy hat hónapos kapcsolatban a párodnak?

"Könyvek, csoki, parfüm, két felső, torta". Egy könyv minimum 1-2 ezer forint, a parfüm legalább 3 ezer, egy felső szintén legalább 3 ezer, és akkor nagyon olcsóakat vettél. Egy torta is szerintem van vagy 2 ezer. Ez így már összesen minimum 10 ezer forint. Szerintem már most túlzásba estél...

2017. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ember...

Egy parfüm 15-20, torta 4-5, könyv 2-4, pólók se olcsók. (feltéve ha nem a jocin vette a csaj)

2017. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A két könyv összesen 7390 ft volt.

A felsők 9 ezer forint.

A tortáért 3200 ft fizettem.

A parfüm 11 ezer forint.

A csoki meg pár 100 forint.


De jó köszi azért a vàlaszokat. Sziasztok :)

2017. okt. 16. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátod inkább kellemetlenül fogja érezni magát ennyi és ilyen értékű ajándékoktól. Pláne, hogy csak 20 éves vagy. Dolgozol legalább és a saját pénzeden vetted? A barátod is ilyen drága dolgokkal szokott meglepni?
2017. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen a saját pénzemből van. Pincérként dolgozom. Nem, a barátom nem vett ennyi mindent. Nekem elöző hónapban volt amúgy a születésnapom. Viszont nem is várom el,hogy költekezzen, nem szeretek kapni. Inkább adni. A szüleimnek is :). Szerintem nem fogja kellemetlenül érezni magát.
2017. okt. 16. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:
És mit fogsz adni 5 év múlva a születésnapjára? És 15 év múlva? Gondoltál már erre? Ha most toronyórát kap aranylánccal, akkor később valami többet érdemel. De mi lesz az a több?
2017. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!