Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira vágyom már egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom már egy igazi férfira, hol vannak?

Figyelt kérdés

28/N

Olyanra vágyom, aki megmozgat bennem valamit. Nem ez a langyosviz típusú oké felőlem talizhatunk.

Hanem az igazi férfi, aki engem akar tűzön vízen át és órákig csak beszélgetünk egymással. Ilyen férfiak kihaltak?

Vagy van, csak én nem találom?


2017. okt. 16. 11:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem haltak ki én ilyen vagyok, de ahhoz egy olyan nő kell, akiről ugyanezt gondolom, mint akit leírtál. Csak hát én se találok olyan nőt, akivel érezném azt, hogy tényleg ő kell, élvezem vele a beszélgetést az együttlétet és még szexuálisan is vonzónak találnám.
2017. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia én ilyen vagyok tuzon vizen atakartam valakit csak nem jott ossze emiatt bolondnak hittek sokan de mar vege elengedem a csajt kesz bum lezartam cső
2017. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2-es de attól még ugyanez a heves típus maradtál? Vagy már tojsz az egészbe?
2017. okt. 16. 11:33
 4/22 anonim ***** válasza:
Sajnos sok nő az elérhetetlenséget sugárzó pasikra bukik, ezért ha azt mutatom, hogy tűzön-vizen át őt akarom, akkor nem lát bennem kihívást és le fog pattintani. Jól működik a filmvásznon ez a hősszerelmes figura, de a való élet sajnos sok szempontból kiábrándító.
2017. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 mikeXxX ***** válasza:
Azt kell látnom hogy a nő is értem a tűzbe menne bocsi de ez is kihaló félben van manapság !38f
2017. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A heves nem feltetlen jo termeszet én a vegletekig elmegyek azert akit szeretek csakhàt ezért ugyanaztszoktam kérni
2017. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"aki engem akar tűzön vízen át és órákig csak beszélgetünk egymással"

nem rég voltam szerelmes, alapból a barátnőmért sokat megtennék, de a szerelem meghülyít, remélem soha többet nem fordul elő :D

én kapcsolat nélkül is órákig beszélgetek emberekkel


szerintem sok ilyen van amilyet te keresel, max nem rád vágynak ennyire :)

sok nőnek viszont "túl tapadós" az a férfi aki vele akar lenni, vagy csak beszélgetni órákig akár írásban, akár telefonon is :)

szóval meg kell találni a megfelelő partnert és az egyensúlyt :)

sok sikert!


24F

2017. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
És te vajon egy igazi nő vagy?
2017. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem férfitípus. Bárkivel összejöhet, ha nagyon egymásra kattantok.
2017. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
mi van benned, amiért annyira akarni kéne téged?
2017. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!