Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti, hogy értelmeznétek ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy értelmeznétek ezt? Bántana titeket?

Figyelt kérdés
Egy srác azt mondta nekem, össze akart jönni velem, de voltak aggályai. Az egyik az volt, hogy ,,kenyérre kenhető vagyok". Egy másik meg az, hogy régen én a ,,biztos nem'' kategóriába tartoztam neki összejövés szempontjából... Ti ezt, hogy vennének? Egyáltalán, mit jelent az, hogy valaki kemyérre kenhető?

2017. okt. 17. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kenyérre kenhető az egy pozitív tulajdonság, a jószívű, édes, cukorfalat nőkre mondják. Nem értem, ez miért volt hátrány neki: lehet, hogy színészkedésnek gondolta és úgy gondolta, hogy a maszk mögé látott? Lehet, hogy volt már ilyen lánnyal dolga, kiderült, hogy csak képmutatás volt ez a tulajdonsága. Emiatt óvatosabb lett a nőkkel.


A "biztos nem"-et kétféleképpen értelmezem:

1. Félt tőled, úgy volt vele, hogy te biztos ügyet sem vetnél rá, túl jó nőnek gondolt magához.

2. Abszolút nem tetszettél neki, egyáltalán nem voltál hatással rá.

2017. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kenyérre kenhetőt én úgy értelmeztem, hogy túl könnyű velem, mert naív és átverhető vagyok...de lehet, hogy csak a legrosszabbra gondoltam.

A ,,biztos, hogy nemet sajnos úgy értette, hogy nem tetszettem neki.

2017. okt. 17. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem csak azt gondolhatta hogy nem vagy bevállalós nem vagy, bátor stb. De ezt csak feltételezni tudom ez nem biztos hogy igy is van. Attolfüggetlenül ezt ne vedd magadra .
2017. okt. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy kenyérre kenhető vagy, úgy értelmezném, hogy ő könnyen megkaphat téged, nem kell érted megküzdenie. Ez nem azt jelenti, hogy úgy értette mindenkinek könnyen adod magad, csak hogy neki könnyű dolga van veled, gondolom odáig vagy érte. Ha meg a biztos nemet úgy értette, hogy veled biztos nem akarna járni, akkor szerintem nagyon gyorsan próbáld meg elfelejteni, mert a vonzalma nemigen hiszem, hogy jó irányba fog változni. :(
2017. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!