Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ő is, , úgy" szeret engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő is, , úgy" szeret engem?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Tetszik egy osztálytársam,ő is lány. Nagyon sok időt töltünk együtt. Sokszor hozzámbújik, ölelget, elkísér haza, mindig nagyon aranyos velem. Ezeket az apró kis gesztusokat nem tudom,mire véljem..

Nem merem neki elmondani,hiszen még a szüleim sem tudják, hogy vonzódom a lányokhoz.

Kérlek kíméljetek meg a homofób hozzászólásoktól. Köszönöm szépen előre is mindenkinek.♥


2017. okt. 25. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném , csak jó barátnőnek tart és ezért ölelget, puszilgat, te pedig többet érzel iránta. Próbáld kicsit tesztelni, hátha ő lép először és ő is felfedi magát, hogy vonzódik hozzád és akkor nem lesz neked kínos, ha netán te nyitsz és ő furán fog nézni rád, mert ő nem érez irántad így semmit csak barátként tekint rád.
2017. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked!☺
2017. okt. 25. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapok egy szívecskét? Vagy az csak a lányoknak jár? :D Szívesen.
2017. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szívecske mindenkinek szól. :D
2017. okt. 25. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Finoman körüljárva is lehet a dolgokat, valahogy fellehetne általánosságban dobni a témát, hogy neki mi a véleménye a lány-lány kapcsolatokról.
2017. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!