Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért a rossz kislányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a rossz kislányok kellenek nektek?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk járni egy fiúval, aki félúton közölte ,hogy még nincs túl a volt barátnőjén, ezért szakítottunk. A lányról tudni kell,hogy megcsalta őt, a legjobb haverjával. Mindennek elhordta nekem a lányt, erre most vissza akar menni hozzá. Én egy kedves, odaadó lány vagyok, aki ha kapcsolatban van, rá sem néz másra.. Lehet hogy változnom kéne? Izgalmasabb lenne, ha elérhetetlen lennék és rossz lány? 21/L
2017. okt. 27. 09:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Miért akarnál másmilyen lenni, mint amilyen vagy?

Attól, hogy valakinek az kell, akihez érzelmileg (még mindig) kötődik, még nem kell hülyeségeket általánosítani.

2017. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem kellenek a rossz kislányok...


Azok a lányok viszont pláne nem, akik általánosítanak...

2017. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy egyedi példa, eset. Ráadásul ha valaki érzelmileg még nem semleges, azzal nem érdemes kezdeni, mert ilyen kiszámíthatatlan.
2017. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem "rossz kislányság". Csupán a párod szeretett egy lányt, aki megcsalta. Ettől nem a "rossz lányokhoz" vonzódik, csupán az exéhez. A szerelem egy ilyen dolog.
2017. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

Már a lelki szemeim előtt látom, hogy le leszek nullázva, mert ahogyan tapasztaltam, az ilyen véleményeket nem nagyon szeretik, de leírom, hátha ezzel segítek másoknak is.


Azonban most közlöm, hogy a vélemény, amit leírok, a saját nézeteimet tükrözi, és nem feltétlenül azonos annak a több milliárd férfinek a nézeteivel, akik rajtam kívül vannak.


Botrányos lesz amit írok, de lassan 30 év tapasztalata azt mondatja velem, hogy a jó lányok általában - sajnos maguk sem veszik észre - de nagyon ítélkezőek. Jól tudják, hogy ők erkölcsösek, emiatt beképzelté válnak. Erre persze ésszerű magyarázat is van: figyeljétek meg: ők gyakran hajlamosak felsorolni a jó cselekedeteiket:


- nem fekszenek össze fűvel fával

- nem isznak berúgásig

- nem cigiznek

- megbízhatóak, stb...


Ahogyan sorolják magukban a jó cselekedeteiket, annál jobban válnak beképzelté, amit sajnos maguk sem vesznek észre. 1-2 beszélgetés egy ilyen jó kislánnyal általában rendesen a felszínre hozza azt, hogy mi van a lelkében. Olyan megvetéssel tud nézni az általa erkölcsileg romlottnak tartott embereknek - ami gyakran mindössze abból áll, hogy nem osztja a nézeteit, hogy az valami félelmetes. Nem érzem magam jól a jelenlétükben. Értékelem azt, hogy nem zülltek le, de valahogy nem tudom magam jól érezni velük, mert annyira lenéznek másokat, akik "erkölcstelenek", hogy szinte átjön az a negatív hangulat.


Az ismerkedéseim során általában a jó kislányoktól kaptam a legdurvább visszautasításokat is. Volt amelyik így zavart el: ["Most minek ültél ide!? Menj már innen!] A jó kislány ugyanis erkölcstelennek tartja valami miatt, ha nyilvános helyen akarják felszedni.


És most jöjjenek a rossz kislányok...


Rosszak, ez tény és való, de ebből kifolyólag kevésbé ítélkezőek. Tőlük sosem hallom azt általában, hogy a másik iránti megvetésüket részleteznék. Erre logikus magyarázat az, hogy jól tudják: ők züllött emberek, ezért hülyén nézne ki, ha maguk is szidnának másokat, akik maguk sem úgy élnek, ahogyan kellenek. A rossz kislányok általában kevésbé ítélkezőek. Sokkal érdeklődőbbek is, mivel nincsenek olyan korlátolt nézeteik, mint a jó kislányoknak [ezt szabad, ezt nem], hanem bátran foglalkozhatnak akárkivel.


Felszedni is könnyebb őket, mivel ők rengeteget járnak bulizni, és sok helyre. Ez egyrészt azt eredményezi, hogy hozzászoktak ahhoz, hogy fel akarják őket szedni: ha megszólítom őket, tudják kezelni a helyzetet, és nem esnek kétségbe, mint a rossz kislányok. Másrészt az állandó jövés-menéstől fejlettebb lett a szociális készségük, ezért jobban lehet velük beszélgetni [ez a példa viszont erősebben alkalmazható a szép lány vs. átlagos/nem szép nő kérdésben is].


Oké, akkor mondok + 1 érvet:


A jó kislányokban általában nagyobbat lehet csalódni. Mert róluk senki sem feltételezné, hogy hűtlennek bizonyulnak. Tapasztalat, tényleg nagyon meg tudják sebezni az ember szívét. A rossz kislányokban azért akkorát nem csalódik az ember, mert tőle - az életviteléből kifolyólag - nem várunk sokat. :D


Félreértés azonban ne essen: sok ÉRTELMES jó kislány van, és sok OSTOBA rossz kislány. De általánosságban inkább az a tapasztalatom, amit leírtam.


Remélem, nem bántottam ezzel meg senkit.


Minden jót.

2017. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
Nehogy megvàltozz!!! Légyszives könyörgök. Legyen eszed, az jön be. Gyàszos àllapotú korosztàlyunk majd kinövi ezt a hülyeséget. Ha most elkezded addigra pont beleszoksz. Nem szabad léci légyci lécccii légyszcinecsinàld:) ne csinàld mert sírni fogok azt meg senki nem akarja.
2017. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
20%
Maximálisan egyet értek az 5. válaszolóval. Senki nem lesz attól több, hogy nem iszik, vagy nem cigizik, vagy szűz, vagy nincsenek egyéjszakás kalandjai. Attól, hogy nem csalná meg a párját valaki nem lesz alapvetően jobb ember. Lehet ezen kívül 1000 meg egy negatív tulajdonsága, ami miatt "rosszabb" ember, mint aki a liberális szexualitás híve.
2017. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%

"ők züllött emberek, ezért hülyén nézne ki, ha maguk is szidnának másokat, akik maguk sem úgy élnek, ahogyan kellenek"


Ez számodra logikusan hangzik, de a valóság az, hogy őket pont nem érdekli a következetesség.

2017. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Eddig szidva voltak a ribik, most kiderül, hogy a láncdohányos alkesz mindenkiveldugó csajok a legjobbak.
2017. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Félre érted.

Mentális betegsége miatt, nem negatívhoz való vonzalma miatt akarja visszakapni.


Amúgy ezt komolyan gondolod?? XD

"Miért akartok szenvedni, élvezet helyett?"

Idióta.

2017. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!