Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok ezzel a helyzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezzel a helyzettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ügyintézőként dolgozom és a héten egy nagyon szép fiatal hölgy volt az ügyfelem, szép arc, hosszú barna haj és olyan gyönyörű gesztenye barna szemek, hogy az ember lélegzete akaratlanul is elállt. Annyira megzavart a szépségével, hogy alig tudtam koncentrálni.

Nem ez az első esett, hogy egy szép hölgy volt az ügyfelem, de ezidáig még soha nem fordult elő velem, hogy ennyire magával ragadott volna és hogy ennyire zavarba kerültem volna.

Az ügyintézés során akaratlanul is kiderült jó pár információ a hölgyről. Egy városban lakunk, csak pár év van köztünk, még az is kiderült, hogy ő is arra az egyetemre jár, mint amire én is jártam. Nyilván a telefonszámát és e-mail elérhetőségét is megadta, de nem szeretném azokon keresni őt. Elvileg egyedülálló, legalábbis ezt nyilatkozta, de ettől lehet, hogy kapcsolatban van, ez nem derült ki igazán. :-/ A Facebookon is rákerestem, de sajnos ott se látszódik a családi állapota, csak annyi, hogy 2015-ben kapcsolatban volt :-(

Mivel a munkahelyemen voltam, ezért nem tudtam kezdeményezni, főleg mert mások is voltak bent az irodában. :-/

Úgy vettem észre, hogy nem voltunk közömbösek egymásnak és ő is végig mosolygós hangulatban volt, akárcsak én.

Én most egy másik egyetemre járok, de mivel mind a ketten levelezősök vagyunk, ezért elképzelhető, hogy össze futunk a buszon vagy a megállóban.

Szerintetek megérné kezdeményeznem nála még úgy is, hogy nem biztos, hogy egyedülálló?

Nincs kizárva, hogy többször is befog jönni még a munkahelyemre (de ugye ott elvből nem kezdeményezhetek). Attól félek, hogy ha nemet mond vagy nem jön össze, akkor elég cikis lenne ha ismét én lennék az ügyintézője. :-( Facebookon se szeretnék ráírni, mert ott nem igazán szoktam toppon lenni, jobban szeretek élőben ismerkedni. :-/


2017. okt. 28. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon, hívd el kávézni vagy valami ilyesmi
2017. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hívd fel, vagy küldj neki egy SMS-t, e-mailt. Ha tényleg úgy érezted, hogy te sem voltál közömbös neki, nem hiszem, hogy felháborodna, amiért visszaéltél az ügyféladataival.
2017. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy haverom pizzafutárként dolgozott, egyszer egy nagyon szép csajnak vitt ki pizzát és annyira megtetszett neki, hogy visszakereste a számát és írt neki egy kedves sms-t, hogy ő a tegnapi pizzásfiú és elvihetné e kávézni, a csaj meg kedvesen visszaírt, hogy sajnálja, de van barátja. Szóval ha úgy vetted észre, a lány nem csinálna ebből problémát, nyugodtan:)
2017. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!