Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek újra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek újra az egykori exetekkel, ha neki már mástól van gyereke?

Figyelt kérdés

10 évig voltunk egy pár,nagyon fiatal korunktól együtt voltunk. Így utólag visszatekintve egy jo kapcsolat volt. Igaz a vége fele már többször összekaptunk, a szakitás is hirtelen felindulásból történt. Az helyett, hogy megbeszéltük volna mindketten makacskodtunk, pedig szerettük egymást. Azóta eltel 2 év,mindketten kapcsolatban élünk azóta,de sajnos most derült ki, hogy mindketten ujrakezdtük volna, de egyikünk se mert lépni. Közbem kiderült, hogy az exem babát vár. Nagyon kiborultam, elvesztettem az utolsó reményt, hogy újra együtt legyünk.

Bár tudom, hogy nem boldog. És én sem vagyok az a párommal. Sajnálom, hogy így elmentünk egymás mellett.

Nem hiszem, hogy be tudnám vállalni más gyerekét, ha ujra kibékülnénk. Ti hogy vagytok ezzel?



2017. nov. 12. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy sem jönnék össze vele, de a gyerek mindenkinél kizáró tényező. Kolonc.
2017. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Pffff dehogy.
2017. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én újra tudnám kezdeni még így is,ha tényleg nem volt nyomósabb oka a szakításnak,összeférhetetlenség,megcsalás stb. De alapvetően én nem engedtem volna el csak úgy egy 10 éves kapcsolatot viták miatt. Persze az lehetett,hogy ki akartátok próbálni mással is aztán rájöttetek,hogy máshol sincs kolbászból a kerítés. Nekem is volt egy nagy szerelmem,hosszú évekig tartó kapcsolat,de ott azért lett vége,mert hihetetlenül ellentétes személyiségünk volt és nem tudtuk egymást elviselni a végére amiből megcsalás lett. Ha nme így végződött volna biztos,hogy újra összejönnék vele,ha ő is akarná.

De ezt csak akkor lépjétek meg,ha a jelenlegi párotokat tényleg nem szeretitek,ha biztosak vagytok abban,hogy egymásnak vagytok teremtve és a másik nélkül jelentéktelen lenne az életetek.

2017. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szó szerint mint az első írta.
2017. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem megérdemlitek egymást.


Szóval kapcsolatban vagytok és csak akkor szakítanátok, ha lenne valaki más, biztos pont?


Nyugodtan legyetek együtt, 2 ilyen ember ne mások életét vágja tönkre, hanem egymásét.

2017. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Összejöttem így egy exemmel, de aztán más miatt megint szétmentünk. Nekem nem volt gond a gyerek, jóval idősebb vagyok. Azoknak is igaza van, akik szerint így jobb ha legalább te szakítasz a pároddal, mert nem zártátok még le ezt a régi kapcsolatot.
2017. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szent sz@r, dehogyis. Még gyerek nélkül sem. Nem véletlenül lett ex belőle...
2017. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tipikus példa az itteni létbeli fejlődésre. Ne félj, testvérem. Sose követitek el ugyane hibát még egyszer.

(Ti sosem voltatok egy pár. Tanuljátok már meg mit jelent e szó!)

2017. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Red Vixen, miért nem voltak egy pár?
2017. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!