Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye nem én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem én reagálom túl?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a pàrommal, de félek màr nem akarom ezt az egészet! Àllandòan szexelni akar napi többször és csak egy kis ideje zavar, mert ràjöttem semmi màst nem tudunk együtt csinàlni. Ez tök jòl hangzik, de nekem fontosabb hogy biztonsàgban érezzem magam valaki mellett. Valaki aki a lelkitàrsam. Nekem kellenek a közös programok, hogy meglepjen néha apróságokkal . Az kell amire minden nő vàgyik. Brutàlisan jò vele, de azt hiszem ő màniàkus. Ez a lét eleme. Egy ideje depressziòs vagyok. Több problémàm van és amikor nekem szükségem lenne rà, hogy meg vigasztaljon, hogy àtöleljen akkor megjegyzi, hogy tudja most nem alkalmas de úgy letépné a ruháim. Meghogy nem tudja mi hiányzik neki jobban a szex, hogy nàla aludjak vagy csak hogy végre làsson. Azt mondta az 1. hiányzik a legjobban aztán kijavította a 3.-ra. Mind ezeket vicces hangvétellel mondja, de amikor azt mondta, hogy legszívesebben szétb*sznàlak teljesen kiakadtam. Azt mondja, hogy szeret stb stb, de ilyen megnyilvànulàsok utàn én azt gondolom, hogy a szexet szereti. Plàne, hogy ő nem gondolta volna, hogy valakivel ennyire boldog tudna lenni főleg nem szexuàlis téren. Az, hogy én ki vagyok az sosem érdekelte. Mindig csak nàla vagyunk és szex vagy filmnézés ami szex lesz. Utoljára amikor megkértem, hogy kisérjen ki akkor is megpròbàlta az ajtòban le ràncigàlni a nadràgom. Én 23L, ő 26F
2017. nov. 13. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gáznak tartom, hogy egy felnőtt férfi ennyire képtelen uralodni az ösztönein...

Lehet, hogy szeret, meg komolyan gondolná veled, de egy felnőtt, érett férfi képes lenne uralkodni magán és megérteni, hogy a másik nem csak erre vágyik.

Keressen akkor valami szexkapcsolatot magának...

2017. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján nagyon úgy tűnik, hogy nála a szexualitás áll az első helyen, és a személyedet nem veszi figyelembe, csak a testiség élvez elsőbbséget nála. Sose tett apró gesztusokat amiknél érezhetted esetleg, hogy a személyed érdekelné?
2017. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Gratulálok a tökéletes párválasztáshoz. Tedd meg a szükséges lépéseket és helyükre kerülnek a dolgok.

31/f

2017. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok. Szexfüggő a pasid, és az alapján amit irtál egyértelmű, hogy neki egy kapcsolat csak a szexről szól.

Volt egy barátom, aki hasonlóan viselkedett. Kb feküdtem az ágyba majd 40 fokos lázzal. Mondtam neki, hogy nagyon rosszul vagyok és alig kapok levegőt. Befeküdt mellém, aztán azon kaptam magam, hogy a micsodáját próbálja betenni. Totál kiakadtam. Nem is volt tartós a kapcsolat. Mást nem lehetett vele csinálni, mert mindig erre ment ki minden.

A szex nagyon fontos egy kapcsolatban, de más dolgok is számitanak. Sőt..

Én a helyedben nem maradnék vele, de dönts a legjobb belátásod szerint.

2017. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy nem úgy tekint rád mint a barátnőjére, nem úgy viselkedik veled mint egy barátnővel, hanem mint a szexbabájával. Szerintem vagy nem tudja, nem tanulta, tapasztalta meg hogyan kell viselkedni párkapcsolatban a barátnővel és csak ennyit tud, vagy tényleg csak azért tart hozzád mert csak szexre kellesz neki. Én ezt a kettő dolgot tudom kikövetkeztetni a leírásodból. Az ilyen kapcsolat nem jó mert előbb utóbb óriási szenvedés és elhidegülés lehet a vége. Azt javasolnám, hogy minél előbb meg kellene beszélnetek ezt a dolgot és értékleni, hogy hogyan áll a mostani állás szerint a kapcsolatotok.
2017. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kétszer kaptam egy-egy szàl viràgot. Az egyiket mùlthéten, mert szerintem érzi, hogy elegem van és ez nem elég. :( Amikor az elején kiràndulni jàrtunk akkor ott is le tàmadott sokszor. Úgy gondolom én sokkal többet kedveskedem neki. Pl: főzök vagy sütök neki és amikor megyek hozzà ezzel lepem meg...Mostanában elutasítom, de olyankor tovàbb nyomul. Màr bocsànatot kért miatta, de pàr perc múlva ùjra kezdte.
2017. nov. 13. 13:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen megfogom szakítani a kapcsolatot, csak érdekelt hogy nem-e én reagàlom túl! Köszönöm a tanàcsokat!
2017. nov. 13. 13:04
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Szakítás, asap.
2017. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg, úgy döntesz, hogy megszakítod vele a kapcsolatot, akkor ne hagyd magyarázat nélkül, mond el neki, hogy miért, hogy legyen esélye fejlődni a hibáiból, ha van némi intelligenciája hozzá.
2017. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy valaki ennyire kívánja a partnerét, de az nem, hogy képtelen normális mederben tartani a vágyait. Sanszos, hogy egy éretlen hülyegyerek ez a 26 éves csóka, aki megpróbálta viccel elütni azt, hogy egy ürítótartálynak tekint. Nézd meg, mihelyt az érzelmi intelligenciának kellene megnyilvánulnia/felszínre törnie, néz mint kezdőbuzy a gőzfürdőben. Dönts!
2017. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!