Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi kell ahhoz, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy egy fiú-lány barátságból kapcsolat/vonzalom/szerelem alakuljon ki?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kitörni a barátzónából, hogyan lehet elhagyni azt?
2017. nov. 23. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint az Anna Karenina első részében volt egy nagyon szép ilyen történet. Csak már nem rémlik pontosan.
2017. nov. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ramone ***** válasza:
9%
Pénz és még egy kis pénz
2017. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Miért akarnál tönkretenni egy barátságot?

Ha igazi a barátság, nincs az a hatalom, amiért én változatni akarnék rajta.

A szerelem elmúlik. A kapcsolatok szétmennek. De a barátság pótolhatatlan.

2017. nov. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem,mert sok pénz és kis hazugság.
2017. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
"Pénzért van meztelenkedés,ingyen nincs!"
2017. nov. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát kezdetben mindenképpen érdemes valahogy rámozdulnod, hátha összejön a dolog. De nagy eséllyel nem fogsz neki bejönni, és akkor valószínűleg megszakad a barátságotok, de igazából ez a jó irány, mint hogy továbbra is reménykedve szenvedj a barátzónában.

Aztán jó pár hónap múlva (esetleg azalatt kicsit feljavítod magad, új frizura stílus stb.) bepróbálkozhatsz, hogy újra visszatérsz az életébe, immár viszont céltudatosan azzal a szándékkal hogy meghódítsd.

De persze ebben is sok esély van a bukásra, szóval a legegyszerűbb, hogyha elutasít, akkor más lányok után nézel. Rengeteg csinos kedves lány van, akivel lehet jobban is működne a dolog.

2017. nov. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdetben légy őszinte és mondd el hogy többet érzel iránta. Nekem is van egy olyan lány barátom akibe piszkosul beleszerettem, nem igen a külseje miatt (bár mosolya és az arca nagyon vonz, ja meg a szép kerek popsija) , nem csunya, de külsőleg volt szebb csajom, viszont ő kellett (még mai napig is ha nem utasít el). Hiba ott kezdődött hogy le is feküdtünk nem egyszer. Tudom hogy ő is szeret, de fél belevágni egy távkapcsolatba. Igaz volt néhány hónap mosolyszünet, de millioszor a barátja vagyok mint senkije. Kellett a pihenő máskülönben nem tudtam volna továbblépni.
2017. nov. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kezdtem vonzódni baráthoz, ha mégis, akkor titkon mindig is bejött nekem mint pasi.
2017. nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!