Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakibe egyszer nem tudtál beleszeretni, később valami oknál fogva mégis összejöttetek és szerelmbe estél?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi változott, vagy hogyhogy?
2017. dec. 2. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt igen. Megértünk a kapcsolatra. 17 voltam akkor. Már nem vagyok vele. 14 évesen annó nem tudtam belezúgni. Te hány éves vagy?

20

2017. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Olyan nincs, hogy nem tudsz beleszeretni, majd hirtelen mégis. Az ilyenből általában azért lesznek kapcsolatok, mert "hát ő mégis csak szeret engem, majd csak lesz valami, legalább addig is van párom". Őszinte szerelem vagy van, vagy nincs. De nem fog kialakulni x évvel később.
2017. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, olyan már volt, hogy beleszerettem valakibe, akit először "észre sem vettem".
2017. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy idősebb házaspárt ismerek, ahol a férfi bepróbálkozott még gimnáziumban a nőnél, de őt egyáltalán nem érdekelte, aztán egyetemi évek alatt összejöttek és később összeházasodtak, és gyerekeik lettek :)
2017. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gimnáziumban volt egy fiú, aki nagyon próbálkozott nálam. Nem jött be, de gondoltam rendben, egy esélyt mindenki megérdemel. Randiztunk, de akkor sem tetszett, ezért hagytuk a dolgot.

Egy évvel később összejöttünk. Szerintem változtam én is, és ő is.. már nem próbálkozott annyira "nyálasan", ami addig nekem nem tetszett, én pedig megtanultam értékelni a dolgokat.

2017. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!