Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újra láttam a régi szerelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra láttam a régi szerelmem?

Figyelt kérdés

1 hete összefutottunk egy bárban.

5 éve nem láttam.

Annyira szerettem anno, hogy úgy még soha senkit, megmagyarázhatatlan számomra.

Tulajdonképpen rám se hederített, tudni illik, nem váltunk el jól, összekapott velem.

Nekem azóta férjem van, de mindig gondoltam rá, vajon mi lehet vele.

Most hogy ujra láttam,nagyon rossz volt,előjöttek az emlékek.

2évig kavargattunk, de a korkulombseg miatt nem mertük felvállalni egymást.

Mit tegyek,ha ujra összefutunk?

Most nem köszönt, viszont mikor mentek el, akkor barátnőm szerint úgy lesett befele az ablakon, majd kiesett a szeme.


2017. dec. 12. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Akarsz tőle valamit?
2017. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi. Semmi nem történt. Én úgy kezelném.
2017. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Mit tegyek,ha ujra összefutunk?" - Emlékeztesd magadat, hogy azóta van egy barom, akit hülyítesz, és aki volt olyan ostoba, hogy még feleségül is vegyen.
2017. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Huffnágel Pisti effektus. Semmit nem jelent. Világ egyik legtermészetesebb jelensége. Szard le, hogy mit érzel, hagyd figyelmen kívül.
2017. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél, kétszer nem léphetsz ugyanabba a folyóba. Csak felkavarnád mindenki életét ha bármilyen kontatot létesítesz vele.

Sajnálom szegény férjed. Csak azt nem értem ha nem szereted akkor miért mentél hozzá. Mert ha még az exedbe vagy belezúgva akkor biztos hogy nem szereted.

2017. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem kell sajnálni a férjemet, mert nyílt titok hogy rég nem szeretjük egymást.

Lehet, neki van is valakije, tulajdonképpen nem érdekel, nincs köztünk érzelem, sem szex. Gyerekünk van, ezért vagyunk még együtt.


Arról nem tehetek, hogy összefutottunk, és előjöttek az érzelmek. Régen a férjem iránt éreztem ilyet.

Remegtem mikor megláttam, leizzadtam.

Nem áll szándékomban megcsalni, eddig se tettem, pedig futottak utánam páran.

Csak nem tudom egyáltalán ha hozzám szól, ugassam le, beszélgessek e vele, mi történt vele/velem ezalatt az idö alatt, stb stb

2017. dec. 12. 13:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ezt az aprócska részletet kifelejtetted, hogy hogy is viszonyultok egymáshoz a ferjeddel. Ez pedig elég lényeges.


Mondjuk én azt tanácsolom ha nem szeretitek egymást kár együtt lenni csak a gyerek miatt, ha nem lehet rendbehozni és nem is akarjátok. Lépj ki.


A régi szerelmeddel kapcsolatban pedig szerintem felesleges idegesen viselkedni vele, légy kedves, természetes.


Bár nem tudom mi miatt mentetek szét pontosan?


Első voltam.

2017. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de sajnos nem tudunk lépni

Ház, autó,hitel van.

Valamelyikőnk utcára kerülne, nincs senkink, akihez mehetnénk.

Szenvedünk egymás mellett. :(

2017. dec. 12. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbàld meg a férjeddel rendbe hozni a hazasságotokat és ha nem sikerül akkor lépj ki.Vanalbérlet is vagy szüleitekhez àtmenetileg .
2017. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!