Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, miből veszitek észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miből veszitek észre, ha egy ismerős pasi szerelmes belétek, de még nem árulta le?

Figyelt kérdés
2017. dec. 16. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, nem lány. Abból vettem észre, hogy itta a szavaimat, állandóan körülöttem legyeskedett, pedig dolga lett volna, és még az ügyfeleit és képes volt azért megváratni, hogy még a legutolsó percet is velem tudja eltölteni, amit az előterében töltök.

Rengeteget kérdezett rólam, éreztem, hogy őszintén érdeklem, lovagiasan segített nekem, és mindig felajánlotta, hogy bármiben tud segíteni, csak szólnom kell.

De leginkább abból, hogy itta a szavaimat, a jelenlétemet, mintha szívná ki az egész lényemet, mikor nála voltam.

Ebből.

2017. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Zavarban van, furán viselkedik. Túl kedves. Túltolja a dolgokat, vagy pont az, hogy nem mer önmaga lenni.
2017. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abból, hogy kimutatja a szimpátiáját, mindig kedves és megértő velem, keresi a társaságom, ha már egy ideje nem lát hiányozni kezdem neki is. Hasonlóan viselkedik mintha csak a haverom lenne,de ez több annál.
2017. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!