Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom meghódítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom meghódítani?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, akivel nemrég szakított a vőlegénye. Mindig is tetszett nekem, nagyon közeli baráti viszonyban vagyunk. A szakítás óta rákérdeztem, hogy idővel lenne-e esélyem, hogy én legyek a következő párja, de azt mondta, hogy csak barátok vagyunk. A külsőmmel nincs baja, meg kedvel is. Hogyan tudnám meghódítani? Ő 22/L, és 24/F.

2017. dec. 19. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég nagy hülye vagy, és ráadásul önző is.

Hülye a csaj ide vagy oda, de mégiscsak lapátra tette a vőlegénye.

Ezt nem emészti meg senki pár hét alatt. Erre letámadod, hogy vajon lesz majd esélyed nála?


Felesleges és buta lépés volt. Egyrészt nem jövőbeni esélyeket kell latolgatni, másfelől meg talán először hagyd, hogy kiheverje a dolgokat.

2017. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg hülye voltál.

Ez kb. olyan, mint a házalás során kéretlenül cuccokat tukmálni az emberekre.

2017. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy hülye voltam. De most nem értek ítéletet kértem, amit magam is meg tudok hozni, hanem segítséget, olyan ötleteket, amik nekem nem jutnának eszembe, egy kis konstruktivitást.
2017. dec. 19. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Konstruktivitást akarsz?

Kérj tőle elnézést első körben.

Másodikban legyél vele olyan viszonyban, amilyenben voltál.


Többet már nem is nagyon kell tenned, hiszen a hülyeséged hozadékaképpen tisztában van vele, hogy más mederbe is terelnéd a kapcsolatotokat.

2017. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utána egyszerre bocsánatot kértem tőle. Miközben facebookon beszélgettünk, akkor bújt ki belőlem, volt azelőtt pár olyan sor, ami alapján reményteliek érzetem a dolgot...
2017. dec. 19. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy csak barátok vagytok, nincs értelme próbalkozni. Pláne addig, amíg nem tette túl magát a vőlegényével való szakításon.
2017. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!