Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elkezdtem vonzódni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem vonzódni egy olyan pasihoz aki külsőre nem igazán tetszik. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Vonzódok hozzá, tetszik az illata, jó a teste, sokszor gondolok rá, mindig örömmel beszélgetek vele, és elkezdtem irányába érzéseket táplálni.

Azonban arcra nem teljesen jön be. Szerintetek érdemes folytatni vele? Kialakulhat belőle jó dolog? Bánnám nagyon ha többet nem is beszélhetnék vele


2017. dec. 30. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Ebből már úgy tűnik, eléggé fel van spannolva a dologtól, úgyhogy szerintem folytasd vele. Ha mondjuk mosolygós, akkor attól megszépül az arca is, hát nem? De. :D
2017. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
* fel vagy spannolva
2017. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Legyél türelemmel, nemsoká, arcra is be fog jönni. Nem fogsz az arcától elájulni, de találsz majd benne olyan szerethető, vonzó vonásokat.
2017. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez a biológia meg a hormonok varázsa. Persze, hogy van ilyen.
2017. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Detto ugyanígy vagyok én is egy pasival :D
2017. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó hozzászóló vagyok, szerintem mindenképp folytasd
2017. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
ugy latom te mar barkire ramoccannal
2017. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zsákutca! olyannal ne kezdj, akihez nem vonzódol, akármennyire jól bánik is veled! Amit érzel, az öröm meg endorfin hormon amiért jól érzed magad vele, mert jól bánik veled. Inkább olyat keress aki hasonló, de vonzódsz is hozzá!
2017. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Vonzódsz hozzá... érzéseid vannak iránta... akkor mi a kérdés?
2017. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#7: Konkrétan miből következtetsz arra, hogy bárkire rámoccannék? :D


#8: Olvasd el újra a kérdést is, és nézd meg figyelmesebben a leírásom első két szavát, miszerint: vonzódok hozzá!


Többieknek viszont köszi :)

2017. dec. 31. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!