Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fordulóponthoz értem. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordulóponthoz értem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Olyan emberkét szeretnék akivel komolyan lehet tervezni, aki nem riad meg a megállapodástól. Erre kifogtam egy "lassú víz partot mos-t". Nem azt akarom ,hogy házasodjunk egy hét után, de társat szeretnék, nem egy tini kapcsolatot.

A másik fél meg valahol szeret engem ez biztos. Hogy szerelmes -e... ő mondja, hogy az , de a tetteknél nem érzem.

Pl igér valamit amit aztán nem tart be.

Én meg már kinőttem abból, hogy a szavakra figyeljek.

Valamilyen szinten szerintem parázik is egy kapcsolattól. Egy komolytól.

Érdemes ezt így , vagy inkább hagyjam a fenébe?

Egyébként jól megvagyunk , szépen nyílik is meg , figyel is rám a maga módján. De valahogy kevés.


2017. dec. 31. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Kérdezd beszéld meg vele,ami kérdések felmerültek benned,azt is h miért nem tartott be akkor amit ígért stb
2017. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert irdatlan lusta és nehezen alkalmazkodik.

Nem csak hozzám, mindenkihez .

2017. dec. 31. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress tovább.
2017. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem látok ebben boldog jövőt.
2017. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "kifogtál"? Talán nem te választottad őt?
2017. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Nekem is volt ilyen, szellemileg annyira zárkózott volt, hogy hiába csókolt meg és hiába ölelgetett, nem éreztem úgy, hogy igazán társak lennénk. Semmit sem mondott, zárkózott volt és a vártnál passzívabb. Próbáltuk megbeszélni, a végén kíméletlenül elmondtam neki, hogy ez nekem kevés, mondta, hogy változtat, de ugyanilyen maradt minden... Jobbnak láttam nem húzni tovább. Ahol másfél hónapot kell cicázni, hogy magától beszéljen nekem 2 mondatnál többet magáról vagy amiről kérdezem, az nekem már időhúzás.:(
2017. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek között is folyik ez a játék?
2017. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!