Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttam ma a lányt akiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam ma a lányt akiért odavoltam régen, nem felejtettem még el?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve egy egész nyarat együtt töltöttünk, akkor én bevallottam neki, hogy tetszik, igazából nem is nagyon kaptam egyértelmű választ. Valamiért azt is elmondtam neki, hogy a haveromnak is tetszik arra sem nagyon reagált. De utana is csomót együtt voltunk, elvoltunk. Egy lakoparkban laktunk, év közben mégsem nagyon találkoztunk.

Következő nyáron meg valamiért úgy gondoltam, hogy az a menő, ha bunkó vagyok, úgyhogy sikerült elérnem, hogy nem kereste a társaságom, le se jött már hozzánk.

Néha mikor összefutottunk, köszönt, és ennyi, én meg nem mertem neki semmit mondani.

Tegnap pedig láttam őt egy pasassal, tipikus esete annak, hogy egy jó nő összejön egy kevésbé előnyös férfival. Azóta sem tudom kiverni a fejemből. Tudom hol lakik, egyfolytában az van rajtam, hogy átmegyek és elnézést kérek vagy nem tudom, de úgysincs semmi értelme. Mégis úgy csinálnék valamit, mert megőrülök. Nem is tudom mit varok ettől a kérdéstől. Esetleg volt valaki hasonló cipőben? Gondolom az a tanács, hogy maradjak a seggemen, ez a hajó elment stb. De ez nagyon nehezen megy.

Mit csináljak?

25 F



2018. jan. 9. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Emlékezhet egyáltalán még rád ennyi idő után? 10 év alatt ki tudja, mennyi impulzus érte - ennek megfelelően pedig a múlt dolgai egyre inkább halványulnak el, veled együtt. Bár nem lehet tudni, milyen mély nyomot hagyott benne az a közös, forró nyár...
2018. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy az embernek kellemes valahogy "visszamenni" az időben és ennek érdekében felszínre hoz ilyen érzéseket is, kapaszkodik bármibe, hogy megtöltse ezt a ocsmány, szürke téli időszakot. :)

Az a baj, hogy pasival láttad.

2 dolgot tehetsz:


1. Nem kínzod magad, és talán elfelejted, mire itt a tavasz, vagy jön valami valós a képbe.


2. Ha nem esik nehezedre átmész és elmondod amit szeretnél. Lehet, hogy kiábrándulsz. Lehet, hogy még rosszabb lesz. De, felvehetitek a kapcsolatot és legalább látod, ha egyszer szabad majd a pálya.

2018. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!