Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért írta ezt, ti mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írta ezt, ti mit tennétek a helyemben? 19\L 21\F

Figyelt kérdés

Exbarátomnak írtam, hogy nem szeretnék vele találkozni, ezért dobja ki a ruháimat ami nála maradt,csak 2 póló kb.

Azt írta, nem dobja ki szivesen odaadja a nővéremnek.

Azért szakítottunk, mert otthagytam egy gyári munkát, és inkább a tanulást választottam.

Nekem már ekegem lett abbol a helyből,utáltam mondtam is neki.


Azt felelte,mivel én otthagyom a munkahelyet, és az iskolát választom, ezért nincs miről beszélnünk.


Nagyon fáj hogy így történt, ezt irta az sms-ben, de meghozta a döntését....


Szerintem ha valaki szeret, velem marad, nem?

Nem csak abban az esetben ha van munkahelyem. Főleg ha képzésre jelentkeztem,mellette dolgozni szeretnék.



2018. jan. 17. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Igazán sosem szerethetett. Én a helyedben nem is foglalkoznék vele. Építsd a saját életed és karriered,őt meg ignoráld ahonnan tudod. Nem érdemel figyelmet sem.
2018. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Te csak a jövődet tartottad szem előtt, azt, hogy ne ott legyél 10, meg 20 év múlva, mint ahol most vagy. Ha többre vagy hivatott, mint a gyári munka, mindenki ezt tanácsolná, aki szeret. De ha nem is gondolja így, de szeret, akkor támogat, akármit is szeretnél. Maximum elmondja a véleményét, megpróbálhat befolyásolni, terelgetni, de miután meghoztál egy döntést, támogat.


A kérdés alapján szereted őt és vissza szeretnél menni hozzá, de bocsi, ő egy gyökér. Hagyd menni.

2018. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne tudni az egész hátteréről kicsit többet. Önmagában az nem lehet szakítóok, hogy munka helyett/mellett suliba akarsz járni.
2018. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tanulást választottad a gyári robot helyett, ezzel főben járó bűnt követtél el..na de most komolyan, Ted Mosbyn ki lehet akkora paraszt hogy telefonon szakít? Ráadásul smsben..nem sokat jelenthettél neki a szexen és a haverok előtt való felvágáson kívül..
2018. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Aztszerette volna pontosabban, hogy ne hagyjam ott a jelenlegi gyári munkát ami kikészített idegileg.

3x éjszakás műszakban pánikrohamok törtek rám. Az abban nyilvánult meg, hogy zsibbadt a fejem,mellkasom,kezeim,lábam.

Most egyedül tartja fent az albérletet, ami havi 80 ezer ft.


Többször volt már hogy szakítottunk,

Mert sokat veszekedtünk.

Sokszor volt olyan hogy mondta költözzek haza,amikor nem volt munkahelyem,haza is költöztem.

Majd újra vissza 1 hónap múlva mikor lett.

Félévig volt vele éltem, mondtam neki hogy tanulni szeretnék, és otthagyom a gyárar mivel az egeszségemre károa hatással van. De ő csak annyit fogott fel belőle, hogy mubkakerülő vagyok, és így nem lesz belőlem semmi, ha ezt csinálom.

Nem szeretem ha otthagyom a munkahelyem.

Ez nekem nagyon fáj.... Mert tényleg nagyon szeretem, nem értem miért csinálja ezt... Borzalmas nélküle.

2018. jan. 17. 20:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Telefonról írok,ezért írtam furán.... Bocsi.
2018. jan. 17. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja, hogy tanulj, akkor nem szeretett. Lehet dugni szeretett téged, de a lelked nem szerette.
2018. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát mondjuk,ha úgy költöztetek közös albérletbe, hogy annak fenntartásához kettőtök fizetése kell, akkor megértem, hogy ezen kiakadt. Egy 21 éves fiú nem tud eltartani egy nőt, ha te tanulsz, akkor az együttélésnek lőttek. De amúgy jól teszed, hogy tanulsz, csak őt is megértem valahol, hogy csalódott.
2018. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet diákmunkázni egyetem mellett...nem normális, hogy ilyenért szakított. vagy hát normális, csak éppen nem szeretett. hagyd menni.
2018. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!