Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szeretőm nagyon érzékin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm nagyon érzékin, szenvedélyesen csókol, ez jelenthet mélyebb érzéseket?

Figyelt kérdés
Pár alkalommal találkoztunk eddig és mikor együtt vagyunk (úgy is) folyamatosan szinte megállás nélkül csak csókol, nagyon szenvedélyesen, érzékin. Búcsúzáskor is még visszahúz magához egy csókra. Én vagyok a nő, ő a férfi. Ezek a jelek utalhatnak arra hogy benne már vannak érzelmek is felém? Vagy csak szexkapcsolatban is normális, hogy így viselkedik?
2018. jan. 22. 11:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

tudod, még a szexmunkásoknak is van annyi tartásuk, hogy akárkivel nem smaciznak, mert a száj ilyen értelemben nagyobb intim zóna, mint a vaginájuk.

és a csók szimbolikusan többet jelent nekik, mint a dugás.


esetedben az a triviális kérdés merül fel, hogy vagy képes érzelmek nélkül cskolózni?


illetve hogy lehet, hogy felnőtt emberként, szeretői státuszban ennyire nem vagy képes különbséget tenni a szexuális vágy, illetve az intimitáson és kötődésen alapuló szerelmi érzések között?


a párkapcsolati kultúrád sekélyes, hiába tartasz 2 vasat a tűzben.

2018. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez azt jelenti, hogy tud csókolózni és szeret is. Felesleges ebbe többet belelátni. Ezért nem való nőknek szexkapcsolat: érzelmek nélkül nem megy.
2018. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

sztem nem azzal van a baj, hogy a nő érzelmeket visz bele, én inkább a ffi. szeretőn kérem számon az emoció hiányát, anélkül mindenféle (szex)kapcsolat tökre animális.


a baj azzal van, ha vki. nem tudja felismerni, ill. megkülönböztetni a partnere és a saját érzéseit.


ebben az esetben is nyilván a felek között nem működik a kommunikáció, meg még ki tudja, mi minden.

2018. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Gondoltuk, hogy te vagy a nő :)))
2018. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Van gyomra, az tuti. Tudod ki smárolna szexre tartott haszonállat riherongyal, ki tudja kit szopkodott le előtted.
2018. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj, ha számára az intimitásnak szerves része a csók és az érzékiség. Örülj neki. Kinek erre kinek arra van szüksége.
2018. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak szeret csókolózni :-)
2018. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Eleg tipikus a torteneted. A nok nem kepesek erzelem nelkuli tartos szexre. Ok szoktak panaszkodni, hogy a szeretojuk mar regota igeri, hogy szakit az asszonnyal, nem tudjak meddig varjanak meg. Csak szamold ossze, a nok vergodnek allandoan, legtobbszor ok akarjak atforditani a dolgot 1:1 felallasba.


Nem attol leszel eros, hogy elnyomod az erzeseidet es bemagyarazod magadnak, hogy te kepes vagy szereto lenni, hanem a termeszetes osztonidre hagyatkozva nemet tudsz mondani a szeretoi viszonyra es olyan kapcsolatot epitesz ki, ami minden teren kielegit. Az elfojtasbol semmi jo nem szuletik. Ha neked nem megy az erzelemmentes szex, akkor nagyon egyszeru a dolog: ne csinald. A legtobbunknek nem megy, ettol nem leszel gyenge vagy kevesbe ratermett.

2018. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja hopp, azt hiszem felreertettem es te vagy a hunyo. Ebben az esetben egy filmcimmel valaszolnek: Lady Chatterly szeretoje. Spoiler alert: a no nem tudta sokaig targyiasitani a szeretojet, beleszeretett. A legtobbunk igy mukodik, ez nem ciki, ez nem gyengeseg, ami ellen kezzel-labbal hadakozni kene. Ne eroltesd azt, ami nem megy.
2018. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A komoly segítő válaszokat köszönöm! Nincs szó megcsalásról, elváltak vagyunk, idősebbek. Én régóta egyedul voltam, megismerkedtünk, úgy vagyunk vele lesz ami lesz.
2018. jan. 22. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!