Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja nem szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja nem szerelmes, pedig ugy viselkedik. Ki erti ezt?

Figyelt kérdés

2 honappal ezelott a baratnom kozolte 2 ev utan, hogy mar nem szerelmes belem, csak vonzodik hozzam, szeret, de nem szerelmes. Szakitottunk es elmondtam neki, hogy nem szeretnem tovabb tartani vele a kapcsolatot, semmilyen formaban. 1 honap mulva keresett meg, hogy talalkozzunk, ez meg is tortent, akkor azt mondta, hogy hianyoztam neki, atolelt puszilgatott stb. Nem ertettem az egeszet, de jo volt vele lenni. Ezutan 2 hetig nem beszeltunk, majd ujra megkeresett, le is fekudtunk egymassal, nagyon jol ereztuk magunkat.

Mult hetvegen ismet talalkoztunk es nagyon jo volt minden, de osszevesztunk egy jellegtelen dolgon, es akkor is kozolte, hogy O nem is szerelmes belem, csak arra vagyok jo neki, hogy jol m**gdugjam. Erre a valaszom annyi volt, hogy ott hagytam, es mar nem tudom, hogy csak szorakozik velem, vagy szeret csak nem akarja bevallani es taktikazik. Az eszem azt sugja, hogy lepjek tovabb, de mikor egyutt vagyunk, ugy erzem a lelkemben, hogy nagyon szeret. Probalok tisztan latni, es osszerakni a kepet, mi is van kettonk kozott, de nagyon nehez. Aki tapasztalt ilyet kerem ossza meg a tortenetet. Nem vagyok magam alatt, nyilvan volt elozmenye amiert szakitottunk, de nem ertem miert keres meg, es erdelodik, talalkozik velem, mikor tudja, hogy nem akarok kapcsolatban lenni vele baratkent, mert az nem az en "szokasom". Koszonom



#szerelmes #ugy érzem szeret
2018. jan. 28. 02:38
 1/5 A kérdező kommentje:
A nő 35 én 26
2018. jan. 28. 02:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy szeret. Nem tudom, hogy hogyan.

Voltak gondok a kapcsolatban, ezért van most ez. Szerintem fél újra összejönni veled

2018. jan. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam le, hogy mikor "nem beszelunk idoszak" van, ami maximum 1 honap, neha kapok uzenetet tole, amire nem valaszolok, mert a feltekenysegerol szol, valojaban ez a dolog, ami miatt veszekszunk. A feltekenyseg, ami mar belolem is elojott, mert nam tudom, mit gondoljak rola, mit tesz esetleg bosszubol, amivel megvadol. Huseges vagyok hozza, es az is maradok, meg nem ontunk tiszta vizet a poharba.
2018. jan. 28. 02:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ülj le beszélni vele erről.
2018. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszelni, mert rogton vitaba folyik a beszelgetes...
2018. jan. 28. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!