Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene hogy tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gab123 kérdése:

Mit kellene hogy tegyek? Hogyan mondjak le a szerelemről, róla! Lassan már 2 éve szerelmes vagyok egy fiatl lányba, számos dolgot tettem már érte és bármit meg is tennék de nem kér belölem. Hogyan tudnák lemondani róla, mert neki nem létezek

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
mennyi idős és te mennyi vagy?
2018. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Próbálj másokkal ismerkedni. Nem érdemled meg azt, hogy valaki olyan miatt hozz folyton áldozatot, aki le se car... Hagyd a fenébe. Annyi helyes, jófej csaj van, aki díjazna egy ilyen rendes srácot. Ja, és ezt talán nem a babaruha kategóriába kellett volna kiírni...
2018. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Vegyel neki babaruhat, ha mar ebbe a kategoriaba tetted :)
2018. febr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ès a babaruhák, gyermekruhák kategória:)
2018. febr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadod, hogy te nem kellesz neki, és békén hagyod. Nincsenek trükkök.
2018. febr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"számos dolgot tettem már érte és bármit meg is tennék de nem kér belölem. " - hát, lehet, hogy igazságtalanul hangzik, de az emberek nem az alapján választanak maguknak párt, hogy ki mennyi mindent tett meg értük. Ellenkező esetben a csúnya, buta, bunkó, de szorgalmas férfiak mind bombázó nőkkel szaladgálnának.

Vonzalom vagy van, vagy nincs.

2018. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak mással lehet elfelejteni az ilyen viszonzatlan szerelmeket. Rengetegszer volt már ilyen, hogy szinte egyik napról a másikra elfelejtettem, amikor más került a "látókörömbe", sőt nevetséges volt az egész utólag.
2018. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!