Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Domináns nők! A párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns nők! A párotok milyen gyakran csókolgatja a lábatokat?

Figyelt kérdés
Szereti csókolgatni? :) Szoktátok kérni, vagy magától is csinálja?
2018. febr. 4. 10:21
1 2
 11/20 kakadu19 ***** válasza:
79%
Ez miért a domináns nőknek szól? Azért mert a párod csókolgatja a lábad?:D Elég furcsa logikát van ha ezért már azt hiszed dominálsz:D És ha mondjuk orálisan te kielégítenéd a párod akkor ő dominál éppen? Vagy hogy van ez?
2018. febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%
Én nő vagyok, nálunk párom (férfi) a domináns, szóval annyira nem releváns a válaszom, de én kb 2 naponta valahogy a lába közelébe kerülök, ölelgetem, puszilgatom, ő meg úgy hetente, amikor megmasszírozza az enyémet. 22L
2021. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 rika31 ***** válasza:
96%

nem vagyok domina, de a párom szokta csókolgatni a lábam, nem kérésre, magától, és nincs lábfétise, csak minden porcikám szereti kényeztetni

ez párkapcsolatban is simán benne van

2021. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Soha, mert úgy felrúgom, hogy az orrvére húz csíkot utána. Milyen undorító majom csinálja ezt a talpnyalósdit?
2021. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Domináns vagyok de vanilla kapcsolatban vagyok így ritkaság.
2021. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Soha. Párom van, nem valami undorító korcsot tartok.
2022. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14%
Nincs lábfétisem, és szerencsére a páromnak sem. Úgyhogy nincs labcsókolgatás.
2022. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
Már csak legfeljebb a lábam nyomát, vagy azt sem.😁
2022. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%
Egyszerűen nem tudom felfogni az "undorodó" válaszokat. A higiénia csókok nélkül is ígényeltetik. A láb semmivel sem különb a többi testrésznél, figyelmesség, foglalkozás tekintetében. Erotikai érzékenységben meg kiemelkedik. Ehhez nem kell fétisnek lenni! Előjátékban,de egyébként is nagy szerepe van. A párom első érintésre hirtelen meglepődött, és megrúgott (nem akarattal). Aztán beszélt a már idősebb, házas tesóival, és kezdte megszokni, először a kedvemér, majd a kettőnk kölcsönös szerelméért! SEMMI KIVETENDŐ!
2022. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
Sűrűn. Jön a szagra, és a lábam szinte mindig izzadt, büdös, főleg meló után.
2022. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!