Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a lány?

Figyelt kérdés

Most ismertem meg nem rég és egészen jó barátok lettünk. Sok közös dolog, sok sok beszélgetés neten, ha tudunk találkozunk is.

A bökkenő h van egy haldokló kapcsolata amiből vmiert nem lép ki. Mondja nekem h őt soha nem veszik feleségül stb... A fiú nem dolgozik.

Azt mondja rólam beszélt több mindenkinek.

Sajnos megtudta h nekem ő tetszik...

Én szinte csak vele ő szinte csak velem beszél.

Nagyon befele forduló lány, de én is befelé forduló vagyok.



2018. febr. 5. 10:18
 1/9 A kérdező kommentje:
A barátja nem megy hozzá és 1-2 hetente találkoznak.
2018. febr. 5. 10:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit akar ez a kérdező? Szóval előbb magaddal tisztázd, hogy mit szeretnél... aztán a lánnyal.
2018. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én szeretném őt de amíg akadály van -barat- addig én nem fogok úgy közeledni
2018. febr. 5. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan kéne vele közölni hogy te kedveled őt mint nőt, szeretnél tőle többet, de amíg kapcsolatban van ez nem lehetséges.

Ha ezt megérti tökéletes, ha nem akkor meg tökmindegy....

2018. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj h határozatlan picit. És azt mondta h ő lehet nem mer olyan lépést megtenni mint én hogy szakítottam az exemmel.

De nem értem amúgy. Mesel rólam az anyjának, anyám munkatársa és elvileg furán nézett amikor mondtam milyen szép baratnoid vannak.

2018. febr. 5. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is nincs akadály. Van valami pasas aki csak 1-2 hetente néz rá a csajra. Ez nem akadály.

Húzd ki magad és közöld vele, hogy neked ő kell, a másik pasast meg hajtsa el a fenébe.

2018. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek vagytok, de nekem az első szakításomon fél évig emésztődtem mire megszültem. 7 éves kapcsolatnak lett ott vége. Már rég megvolt a kiszemelt, de nem tudtam lépni. Nagyon sokáig. Érzelmileg attól még kötődtem az akkori páromhoz, csak mert tudtam nem működik.


Azt hiszitek könnyű kilépni ha szeretsz valakit, na de ha szíktás lesz, rosszabb esetben többé nem látod azt, akit egyébként szeretsz a gondok ellenére...

;)

2018. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha velem többet beszél és jobban megismerjük egymást lehet esélye h belém szeret?

Nem tudom most mit gondol. Nem mondom h bejövök neki de azt sem h nem...


De nagyon kedveljük egymást. Olyan mintha a lelki társam lenne és akivel nagyon jól megértem magam.

Csak még kevés ideje ismerem

2018. febr. 5. 16:34
 9/9 anonim ***** válasza:

"amíg akadály van -barat- addig én nem fogok úgy közeledni"

És írja ezt valaki a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában.

Aranyapám! Az élet em holdfényes lányregény. Nem grállovagok országos találkozója. Ha kell valami/valaki, azt megszerzed. És megtartod. Ha nem tudod megtartani, úgy jártál. Ez az élet rendje. Azt hiszed, ha lesz valakid, majd tekintettel lesznek rád más férfiak? Frászt! Még az én 56 éves feleségemnél is bepróbálkoznak! É ez így helyes. Ez tart edzésben engem. Ez figyelmeztet rá, hogy a szerelmet ápolni kell, mert ha nem teszem, elsorvad. Elsilányul. Ha a fickó ezt nem tudja, márpedig a jelek szerint nem tudja, el KELL venni tőle a csajt.

2018. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!