Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden fiú kimutatja azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú kimutatja azt, hogy tetszik neki valaki?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok, a srác 19. Nekem ő nagyon bejön, viszont leragadt annál, hogy néha váltunk pár szót vagy húzza az agyam oltásokkal. Ha összetalalkozik a tekintetünk úgy érzem félősen elkapja a szemeit, de ezt nem úgy értem hogy bámul vagy ilyesmi. Nem nagyon volt még kapcsolata, nem az a hősszerelmes. Részegen általában sokat beszélgetünk. Arra lennék kíváncsi,hogy nyilván a legtöbb férfi kimutatja ha bejön neki valaki, de vannak olyan esetek is mikor inkább eltitkolja?(Egy társaságban vagyunk)
2018. febr. 5. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen van, aki eltitkolja, a srác valószínűleg félénkebb típus.
2018. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon ember függő de sokan nem mernek továbblépni mert félnek a visszautasítástól vagy a "megfelelő alkalomra várnak vagy egy jelre amikor biztosnak érzik.

Olyankor lepődünk meg amikor már nyeregben érezzük magunkat a semmire aztán a lány megunja és keres egy határozottan férfit aki nem a jelre vár hanem ő maga adja a jelet.

2018. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
határozottabb*
2018. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2018. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem mutatom ki az érzéseimet. Inkább szenvedek. És persze akkor is amikor meglátom a lányt mással kézen fogva sétálni mikor odáig vagyok érte. Nagyon rossz érzés 😢
2018. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem mutatom ki az érzéseimet. Inkább szenvedek. És persze akkor is amikor meglátom a lányt mással kézen fogva sétálni mikor odáig vagyok érte. Nagyon rossz érzés 😢 19/F
2018. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudnátok adni tanácsot hogyan ugrasszam ki a nyulat a bokorból?
2018. febr. 5. 22:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Adj neki salátát-
2018. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen ,hogy nem mutatja ki. Nem mer lépni. Saját tapasztalat. Én is feladtam egy idő után a várakozást. N
2018. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 ha tetszett neked, tudtad, hogy te is tetszel neki és azt us tudtad, hogy fél, akkir miért várakoztál? miért nem te kezdeményeztél és adtál neki lökést?
2018. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!