Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak mit éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak mit éreztek akkor, amikor valakiről azt érzitek, hogy a szerelmi partneretek lehetne és vágytok rá?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést, pl. a közelében mit éreztek és mi az, ami ebből észrevehető rajtatok, és mit tesztek vagy mit nem, mi az, amire vártok, hogy ő tegye, miben reménykedtek eközben?

Hogyan gondolkodtok őróla és a kapcsolatról amikor magatokban vagytok?

Hogyan kommunikáltok az illetővel az interneten, telefonon, személyesen?

Mit csináltok, mit gondoltok, azonnal belevágtok, vagy kivártok?

Pl. gondoljátok-e, hogy a ruhatáratok vállalhatatlan, és előbb fel kell javítani, mielőtt szorosabbra mernétek fűzni a kapcsolatot, esetleg mást javítani magatokon? Vagy kéne egy új berendezés, mielőtt felívnátok magatokhoz, mert ez mostani nem az ideális kettőtöknek, tervezitek-e, hogy dolgokat még megvalósítotok, mielőtt közeledtek?



2018. febr. 6. 01:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, jó kérdés! :) Én mindent. :D


Amikor közelében vagyok, szerintem nagyon észrevehető, mit érzek. Zavarban vagyok, néha azt sem tudom mit kezdjek magammal. Meg is szeretnék felelni, de önmagamat is akarom adni. Közben próbálok kedves lenni, jeleket venni, nem hülyén viselkedni. Nehéz...


Akkor érzek:

Dühöt - nem rá vagyok dühös, hanem magára erre a vágyra, mert nem biztos, hogy együtt lehetünk valaha is

Szeretetet - Szívesen átölelném, megcsókolnám, kedvében járnék, bármit megtennék érte


Figyelek arra, hogy ad-e valami jelet. Mennyi közös pont van bennünk. Szóval keresem a visszaigazolást, hogy mennyire egymásnak valók vagyunk. :D


Miben reménykedem eközben? Csodára várok. Nem is tudom! :D Mindenre, ami pozitív. Leginkább arra, hogy egyértelmű legyen, hogy ő mit érez. Még akkor is ha negatív. Csak legyen már vége, vagy valami történjen.


Hogyan gondolkodom róla, amikor magamban vagyok?


Vajon mit csinál? Gondol-e rám? Szeretne velem találkozni? Vajon örülne, ha ráírnék? Annyira jó lenne látni, átölelni, megcsókolni.


Én kivárok jelenleg, és igen, kell javítani dolgokon mielőtt szorosabbra merném fűzni a kapcsolatot. :(

Ami jó dolog, hogy motivál is ez az időszak engem legalábbis. Ezért is olyan nehéz ebből kilépnem. Olyasmi ez, mint a művészeknek a múzsa.


Másrészt, az ábrándozás, álmodozás néha gazdagabb érzelmileg és színesebbnek tűnik, mint talán a valóság lenne.


De azt is tudjuk, hogy:


"Ábrándozás az élet megrontója,

Mely, kancsalúl, festett egekbe néz.

Mi az, mi embert boldoggá tehetne?

Kincs? hír? gyönyör? Legyen bár mint özön,

A telhetetlen elmerülhet benne,

S nem fogja tudni, hogy van szívöröm."

2018. febr. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. <3
2018. febr. 6. 06:09
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Baszus klucs az #1-es a szivemböl szolt :D
2018. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3: ÉS ebben a fázisban Te sem érezteted a kiszemelttel, hogy bejön neked? Semennyire?
2018. febr. 7. 21:16
 5/22 anonim ***** válasza:
Ruhatáram nem ém vagyok. Önmagunkat javítani, hosszú idő.
2018. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Bah. Mivel sikerült belezúgnom a világ legcukibb csajába, aki sajnos nem független, így az egész vele kapcsolatos érzelmi inga két végpont között leng ide-oda. Egyrészt igyekszem visszafogni magam és távolságot tartani, nem bámulni őt, nem vigyorogni, mint egy hülye, nem a föld felett harminc centivel lebegni, ha beszélgetünk, és hallom azt az édes, csilingelő hangját; másrészt elképzelem, hogy átölelem őt, a tincsei közé fúrom az arcom, beszívom a haja, a bőre illatát, vagy azon mélázok, hogy ez mennyire más érzés, mint bármi korábban - Vele nem csak egy fergeteges szexet szeretnék (na jó, azt is), hanem hogy egy végigszeretkezett éjszaka végén ott feküdjek mellette, figyeljem, ahogy alszik, hallgathassam a békés kis szuszogását és simogathassam a haját.


Ja, és valamiért mindent megjegyzek, ami vele kapcsolatos. Nem direkt, nem kell hozzá memóriagyakorlatokat végeznem. Egyszerűen tudom, hogy milyen ruha volt rajta mondjuk három héttel ezelőtt szerdán, melyik a kedvenc szoknyája, mikor csináltatott új frizurát, milyen könyvet olvas, mikor volt influenzás, emlékszem a gyerekkori sztorijaira, amiket mesélt stb.

2018. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
@6 Részvétem... ismerős a helyzet. Én még a pasiját is ismerem, és amikor 3-an ülünk és mindhárman egyértelműen tudjuk a furcsa viselkedésemből, hogy tetszik nekem a lány, de senki nem mondja ki... :D Persze én is próbálom kerülni őket.
2018. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Persze ilyenkor jó nagy balf.sznak érzem magam.
2018. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Rossz érzés, mert mindig egyoldalú és viszonzatlan volt a szarelem. 39f
2018. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

# 7, nekem meg ez ismerős, részvétem... :)


Miket szoktál produkálni, tudsz példát írni?

PL zavarban vagy, összevissza vagy hülyeséget beszélsz? Netán csendesebb vagy?


Annyira jók a válaszok. :)

2018. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!