Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek vagyunk egymásba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk egymásba. De vajon ez elég?

Figyelt kérdés

Járok egy fiúval. Szeretem és nem csak olyan múló fellángolás. Ő nálam is szerelmesebb. Figyel rám, az igényeimre, nagyon próbál megfelelni nekem, egy fél mondatot mondok másnap észreveszem h úgy csinálja...de a gond az h valahol nem hiszi h meg tud nekem felelni..és emiatt stresszel, néha totál kiakad. Egyszerűen nem bízik bennem. :/

Fél hogy elutasítom, nem tudom miért amúgy mert mindig pozitív visszajelzést kap tőlem..Illetve 90%ban, de ugye én vagyok a nő, ha hülyén viselkedik azt megmondom neki, nem durván soha, de ő rögtön támadásnak veszi bármit mondok.

Általában inkább gyorsan elutasít ő engem, de sokszor csak azért h..., igazából fogalmam sincs h miért. Hogy ne tudjam meg h rám várt egész nap..stb..Pl megbeszéljük h találkozunk. Közvetlenül előtte hív h sajna nem jó neki, visszafogom magam, nem kapok hisztériás rohamot mert úgy alakítottam az egész napom, csak lazán mondom neki h ok, akkor én még megyek a rossmannba aztán haza. Odaérek és ott vár 10 perce a rossmann előtt engem. Mindig ez van..

Nemrég volt egy nagy veszekedésünk, hasonló okokból kifolyólag, akkor nem tudtam türtőztetni magam és csúnyát mondtam rá, egy hétig nem beszéltünk. Iszonyat kiakadt, pedig ilyen egynapos dolog lett volna max.

Azóta minden visszaállt a rendes kerékvágásba nagyjából de nekem többet kell őt keresnem mert különben én kerülnék szerinte felülre...de ugye én vagyok a nő...én, és nem ő. És idősebb is vagyok nála. Nekem ez tökre megalázó amit csinál, és most függetlenül attól h lelkibeteg-e vagy sem. Nekem az nem pálya h folyton bizonygatom kell h szeretem és hogy érzelmileg ne érezze magát sebezhetőnek engem taszít le úgymond...és öreg vagyok már ahhoz h manipuláljam mert csak játszadozással jutok vmire, miért nem lehet egyszerűen egyenesen kimondani a dolgokat? Próbáltam de nem megy, nem mond semmit az érzéseiről..én viszont egyenrangú leszek egy kapcsolatban, így nem fog menni. Tudom h szeret...vagy szeretet-e ez egyáltalán? Vagy csak vmi beteges birtoklási vágy? Szerintetek mit csináljak? Elkeseredtem mert szeretem, de azért magamat is és nem vagyok lábtörlő.



2018. febr. 8. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján nem sok értelme van ennek a kapcsolatnak. Időpocsékolás...
2018. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
hány évesek vagytok? azt mondtad hogy te vagy az idősebb. Hát ez meg is látszik. Szerintem keress egy normális palit amíg nem késő.
2018. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kapcsolat elég sok sebtől vérzik. A szerelem sok dologra elég, de fel kell kötni a gatyát, ha ezt meg akarjátok oldani!

Jó lenne például kideríteni, hogy mi az oka annak, hogy a fiúnak nincs önbizalma? Nagyon nagyon nagyon sokat kell beszélgetnetek egymással szerintem. Ha nem tanul meg beszélni az érzéseiről, akkor nem sok jövőt jósolok nektek.

2018. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 25 ő 20. De nem gyerekes vagy ilyesmi.. :/
2018. febr. 8. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Felejtős.........Semmi értelme nincs ennek az egésznek. Gondolod hogy egy 20 éves fiú majd csak veled akar lenni? Inkább keress magadnak férjnek valót amíg nem késő. Komolyan nem értem az ilyen nőket. Egy gyerekkel jöttél össze szinte. Nem egy felnőtt férfival.
2018. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elvesztette hamar a szüleit, biztonságra vágyik. És gondolom ebből jön az h már családot szeretne. Egyszer azt mondta h csak boldog akar lenni...
2018. febr. 8. 20:55
 7/10 A kérdező kommentje:
5ös, nem ismered h milyen...lehet h 20, de nem gyerek
2018. febr. 8. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudod eldönteni.Az biztos,hogy nagy türelemre és toleranciára lesz szükséged.És nem úgy tűnik ezt tudnád/akarnád vállalni.Ebben az esetben tényleg nincs értelme jobban belebonyolódni.

Esetleg ha valóban személyiségzavarra gyanakszol próbálhatsz rá hatni vegyen igénybe szakorvosi segítséget ha egyébként nincs diagnosztizálva és nincs kezelve.

Ha erre nem hajlandó akkor nincs miről beszélni szerintem.

2018. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat.

Igen attól félek h nekem nincs hozzá erőm. Még hagyok kicsi időt neki mert néha úgy tűnik mintha megnyílna és közeledne...de ugye akárhogy is nézem nagy a felelősség.

Jár orvoshoz, de főleg azért mert nem tudja jól kezelni a stresszt.

2018. febr. 8. 21:41
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
A szerelem sosem elég egy kapcsolathoz
2018. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!