Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelem. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem. Hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Ötödévi OKJ tanfolyamra járok. Van egy lány, osztálytárs, teljesen beleszerettem. Egyébként évek óta baráti kapcsolatban vagyunk, viszont fokozatosan beleestem és ebből sok vita kerekedett. Tud az érzéseimről, de foglalt, mást szeret. Képtelen vagyok kezelni a helyzetet. Már korábban is volt hasonló esetem szintén iskolában. Most viszont azon vacillálok, hogy otthagyom a sulit. Egyetemre jelentkezek, a kettő között dolgozni, nyelvet és vezetni tanulni szeretnék, a két utóbbi most is folyamatban van, de képtelen vagyok rendesen koncentrálni. Iskolában szintén. Viszont már csak két és fél hónap maradt. Fogalmam nincs, mit csináljak. A sulis helyzet kikészít, fáj minden perc, pokoljárás az egész. Alig tudok aludni, demotivált és fáradt vagyok, rengeteget dohányzok mostanában, enni is alig bírok.

2018. febr. 9. 19:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 20/F vagyok.
2018. febr. 9. 19:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Bírd ki. Ne beszélgess vele. Ez a 2 hónap már csak menni fog.
2018. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok,csak épp egyetemen és nekünk még 1 év van hátra.

Ezt a 2 hónapot bírd még ki, próbálj távolságot tartani tőle.

2018. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bírd ki valahogy ezt már! És ne barátkozz vele, ne kínozd magad! Megértheti ő is, hogy ez neked fáj.


Erőt és kitartást!

2018. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akik voltak hasonló helyzetben,

ti hogy kezeltétek a mindennapokban?

2018. febr. 12. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen vagyis hasonló csak forditott felàllàsban .A tàvolság meg az uj emberek megismerése sokat segített .Eleinte sirni tudtam volna minden nap làttam mikor rà néztem elutasitó volt aztán eljöttem és könnyebb volt sokkal màr nem fàjt ha nêha meglàttam őket együtt sétàlni .
2018. febr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engedde magadtú, Ferike!
2018. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok,csak Én napi szinten látom(őket). Nagyon nehéz,de próbálok nem rá(juk) koncentrálni meg a szabad időben ismerkedni ha a helyzet úgy hozza. Egyébként neked hogy alakult a dolog?
2018. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!