Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmem kiutazik külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem kiutazik külföldre? Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
kezdett kialakulni közöttünk valami, de mondta, hogy felmondott a régi munkahelyén, és kiutazik két hét múlva külföldre. Nagyon rosszul érintett, mert nagyon beleszerettem.

2018. febr. 11. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Úgy, hogy megérteted magaddal azt, hogy a jövője és a megélhetése kell legyen az első, és ha neki így jó, akkor tegye.
2018. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha az érzés kölcsönös vele kéne menned, de ha nem tudsz, akkor utána. Vagy fogadd el a helyzetet és lépj tovább.
2018. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Menj vele,vagy utána.

Legalább is mi a párommal ugy vagyunk,vagy együtt vagy sehogy :)


Nem beszèltetek erről?

2018. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) így könnyebb egy picit.

az a baj, hogy sajnos a tanulmányaim miatt nem tudok menni, meg annyira nem voltunk közeli kapcsolatba, inkább csak alakult valami :(

2018. febr. 11. 23:16
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Akkor szerintem zárjátok le. Velem pont ugyanez van/volt. Megismertem egy imádnivaló, kedves fiút, minden passzolt közöttünk, 2 hónapig randizgattunk, mikor elmondta, hogy megy ki Amerikába nyár végén... Én még 3 évig idehaza leszek láncolva és amúgy sem forgatnám fel az életem egy kvázi idegenért ennyire... Viszont nem vagyok távkapcsolatkompatibilis, bármennyire is tetszik.


Ha visszajön és még mindig/már megint szingli leszek, lehet, hogy találkozunk még. Ha nem jön vissza, vagy lesz párom, akkor meg tárgytalan, én nem fogok senkire vágyakozva kuporogni egyedül az ágyamban éveken át.

2018. febr. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nagyon igazad van. szerintem én is ezt teszem.

lehet nehéz lesz, de az idő talán rendbe hozza

2018. febr. 12. 08:23
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Velünk ugyanez volt.


Fél évig csak cseteltünk, mert nem bírtuk egymást elengedni :), aztán első randi után fél évig ingáztunk.


Egy évvel ezelőtt pedig kijöttem hozzá, és ma sem tenném másképp.


28n

2018. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ebben a helyzetben. 3 év után a párom úgy döntött, hogy külföldön akar élni. Hangsúlyoznám, hogy ő, egyedül ezt eldöntötte és rám akarta kényszeríteni, hogy utána menjek, mert ha igazán szeretem, akkor ezt megteszem. Váratlanul ért az egész és én nem akartam kimenni, pedig igenis szerettem őt. De így nem, hogy helyettem akarja eldönteni, mi a jó nekem. Azóta eltelt 5 év és egyáltalán nem bántam meg, hogy nem mentem utána. Ugyanis az éremnek két oldala van, ha igazán szeretett volna, nem hoz kellemetlen helyzetbe és pláne nem hagy itt egyedül.
2018. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azóta valami újság?


Ha kialakulóban van valami és képes csak így elhúzni,azért nem kár,az nem szeret Téged.

Lehet,csak kufircolni akart párat,amíg nem utazik el és annyira korrekt már nem volt,hogy elmondja,"ja,amúgy most semmi komoly nem lehet,csak pár dugás,mert nem sokára lelépek".


Legalább nem pazaroltál rá éveket,annak örülj.


Hidd el,el nem tudod képzelni,mennyi pasi csinálja ezt.

2018. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát nincs változás. sokszor gondolok rá, de szerintem igazad van, én is így gondolom :D. Úgy vagyok már vele, ha jön más, akkor nem fogok senkiről csak ő miatta lemondani, mert várok rá.
2018. ápr. 1. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!