Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lepitek meg a szerelmete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepitek meg a szerelmeteket valentin nap alkalmából?

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 11:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Semmivel. Mitől is olyan különleges ez a nap? Bármikor meg tudom őt lepni, ehhez nem kell egy amerikai sz..r szokás.


Ja, és számomra nem létezik Valentin-nap. Tavaly anyukámat ezen a napon temették el.

2018. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1-es, Nagyon sajnálom! Részvétem!
2018. febr. 14. 11:32
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem foglalkozunk a Valentin-nappal. A mesterségesen gerjesztett romantikának egyikünk sem híve, ezerféleképpen kifejezzük az érzéseinket egész évben, nem szükséges hozzá egy ilyen nap. Az mondjuk engem nem zavar, hogy amerikai ünnep, csak az, hogy mindenhol túlárad ez a romantikus, közhelyes fos.
2018. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2018. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Távkapcsolatban élünk, küldtem neki képeslapot. Remélem ma odaér, da ha csak pár nap múlva, még az is meglepetés lesz neki :D
2018. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Mi ünnepelünk, ugyanis nyolc hónapja született babánk és azóta nem voltunk kettesben.

Nem látok semmi rosszat ebben a napban, mikor már mindennek van világnapja, nekem belefér.

2018. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
tripperrel.
2018. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
mi sem ünnepeljük.
2018. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem jópofa, hogy egy napig mindenhol ilyen nyálas cuccok vannak. Nem érdekel különösebben, de amikor készítettem tegnap este ebédet a páromnak munkába, akkor tettem a zacskóba egy csomó papírból kivágott szívecskét, meg mindjárt legokosabb a boltba 3az1benért, mert vett magának egy ismeretlen márkát és pocsék az íze de lusta volt elmenni finomért.

Ennyi. :D

2018. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel, nekünk kb minden nap Február 14 :D
2018. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!