Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszett a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett a vőlegényem legjobb barátja, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A kèrdèsben a lènyeget leìrtam, 5 ève vagyunk együtt a vőlegènyemmel, eddig minden rendben volt a kapcsolatunkban (bàris èn ìgy èreztem), most meg valamièrt azt èrzem, hogy vonzòdni kezdtem a legjobb baràtjàhoz. Tudom, hogy ez nem helyes, nem ismerek magamra. Egyèrtelmű, hogy nem lehet közöttünk semmi, mèg ha ő is ezt èrzi iràntam (nem tudom ő èrez e valamit) ennèl erkölcsösebb vagyok, ès ő sem kockàztatnà a baràtsàgot.

Fellàngolàs lehet ez? El fog mùlni? Mit csinàljak? :(



2018. febr. 18. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem adok ennek két hónapot, és meg fog dugni.
2018. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Egyelőre ne tegyél semmit, lehet, hogy ahogy jött, el is múlik.

Ha viszont több hét, hónap után sem múlik el, akkor érdemes újra átgondolni ezt az egészet.

2018. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne köztetek bármi??


ha már most, menyasszonyként másért vagy oda, mi lesz később?


talán ez arról szól, h. 5 év után elmúlt a szerelem, másra vágysz, és nem kéne úgy férhez menni, hogy a pasid haverjába kezdesz belezúgni.

2018. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tennèm kockàra az 5 èves kapcsolatom ès a pàrom szerelmèt az ismeretlenèrt. 100%, hogy SOHA nem lenne köztünk semmi, ha nem is mùlnànak el az èrzèseim ès szakìtanèk a pàrommal.
2018. febr. 18. 18:09
 5/18 A kérdező kommentje:

A kèrdès most itt az, hogy vajon mièrt kezdtem ilyen èrzèseket tàplàlni irànta, miközben eddog boldog pàrkapcsolatban èltem, ès, hogy hogy a fenèbe verjem ki a fejemből...

Az, hogy lehetne e köztünk valami, szàmomra nem is kèrdès, mert èn mondom azt, hogy NEM.

2018. febr. 18. 18:12
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld meg feldobni a kapcsolatodat, akkor megint a vőlegényeddel leszel elfoglalva és nem veszel észre mást.
2018. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#5: A kérdés inkább az, hogy mi változott a kapcsolatotokban?
2018. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert félsz.

Én is féltem, de elmúlt.

2018. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egy hosszú távú kapcsolatban minden valószínűség szerint előbb-utóbb megtörténik, hogy megtetszik valaki más. Ettől nem leszel rossz ember. Viszont a legjobb amit tehetsz, hogy önelemzést tartasz, mérlegeled a saját - akár tudat alatti - indítékaidat (miért is tetszett meg? minek az ígéretével kecsegtet? nem lehet hogy ez csak az esküvő=hivatalos elköteleződés előtti pánik? stb.) és a párkapcsolatod helyzetét. De ehhez az kell, hogy kíméletlenül őszinte legyél magaddal. Szerintem érdemes erről a vőlegényeddel is beszélgetni, ha annyira komolyan veszitek a kapcsolatotokat, akkor kell tudni ilyen kényes témákról is beszélni. Persze csak ha tudtok felnőtt módjára kommunikálni, de feltételezem hogy igen, ha már egyszer a házasságot tervezitek.

Egy másik lehetőség, hogy szakembert keresel fel, és az ő segítségével tárod fel a benned rejlő kétségek gyökereit.

2018. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert tudatalatt nem vagy kész a házasságra. Máskülönben mi okból tetszene meg épp most?
2018. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!