Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beszélgettünk a barátnőmmel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettünk a barátnőmmel a szexről azt mondta h elakarja veszíteni a szüzességét de egy hotelben h ne zavarjon senki. Petting már volt. Jó ez így h megvan beszélve előre? 22 évesek vagyunk

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Persze, miért ne lenne jó? Felnőtté válás folyamata, az érzések, vágyak felvállalása és nem cikinek tekintése. ;)
2018. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De nem fog félni ? Vagy nagyon ráparázik és majd nem lesz neki jó

Az nemjobb ha úgy történik h nem is számított rá csak megtörténik?

2018. febr. 18. 21:11
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a normális lányokkal ez nem csak úgy megtörténik, hanem pont így készülnek rá.

Ez így lesz a jó, nyugodj meg. Örülj neki, hogy részed lehet ilyenben és találtál egyet aki már ép ésszel gondolkodik és 22 évesen még ráadásul szűz is.

Nagyon nagy szerencséd van. :D

2018. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, én 18 évesen vesztettem el a szűzességemet a pàrommal akkor már 3 éve együtt voltunk. Mindketten akartuk, tudtuk is, és úgy történt meg, hogy tudtuk, hogy meg fog történni. Nyilván nem magyaráztuk agyon a témát, illetve voltunk annyira nyíltak egymással hogy nem paráztam rá. De ez én vagyok. :) nem lesz semmibaj meglásd.

(Első voltam)

2018. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Ez nagyon beteg! Hagyd el!
2018. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez lánytól függ. Én például biztos nem tudnám ezt így "tervszerűen" csinálni, hogy akkor mit tudom én február 24-én márpedig szex lesz és akkor elveszítem a szüzességem, mert én tuti ráparáznék és félnék tőle, hülyén érezném magam és egyáltalán nem biztos, hogy akkor meglenne hozzá a hangulatom, kedvem stb. Ugyanakkor lehetséges, hogy mást ez pont megnyugtat, hogy előre tudja, hogy mikor, mi fog történni. Szerintem, ha ezt ő így szeretné, akkor egy próbát megér, lehetséges, hogy neki tényleg ez kell. Ha pedig akkor mégsem jön össze, akkor sincsen semmi baj, majd egy következő alkalommal. Persze, gondolom nem akarjátok tizedszerre is kivenni azt a hotelszobát, de azért egy-két alkalom szerintem belefér.
2018. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre te lehet jobban ráparáztál mint ő :D

31/f

2018. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2: Én Veled értek egyet.

Mondd el neki, hogy Teneked nem stílusod az előre tervezés, ne így csináljátok. Vegyétek ki több napra a szobát vagy menjetek el nyaralni, adjatok magatoknak több napot, akkor azért tervezett is, meg nem is. Talán ez lehetne a kompromisszum.

Engem taszítana az előre tervezés, nem vállalnám így.

2018. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
2: Mondjuk ez a "nem számít rá" nem aktuális, ha már szoktatok szerelmeskedni.:D:D:D
2018. febr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
2: Még valami, lehet, hogy ez pl. arra vonatkozott, hogy készülj fel rá, pl. hozzál óvszert mostantól... (?)
2018. febr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!