Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez jó ötlet első évfordulóra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet első évfordulóra? Van még valami ötlet esetleg? 19L

Figyelt kérdés
Itt fog aludni tehát egy romantikus estét tervezek.Gyertyákkal meghitten. Sütök neki egy nagy szivecskés tortát,vettem egy finom pezsgőt síkosítót meg óvszert (mert azzal már régen csináltuk és szeretnénk csak mindig elfelejt hozni)Nem akartam nagyon anyagi dolgot mert azt mindent megkap szinte,gazdag családból való,én nem annyira.

2018. febr. 26. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Nyugi. Ez nagyon jo. :)

Szerintem minden ferfi imadna ezt. Sokkal jobbak az erzelmi ajandekok, mint a fizikai. Amugy ennel jobban nem is lehetne megunnepelni a dolgot :)

De ezzel bearanyoztad a napomat “...vettem finom pezsgot, sikositot...” hamar ratertel a lenyegre :DDDDDDDDDDDD

2018. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Torta helyett én inkább vacsorát csináltam volna, de persze az se rossz. Közös forró fürdő, masszázs.
2018. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
2018. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Pezsgő, óvszer oké:) torta cuki dolog.

Viszont komolyan nem értem hogy síkosító minek?


Nekem pasiként amúgy nem számítana, hogy mennyi pénzt költesz erre, az esne jól, hogy gondolnál ránk, és az idődet szánnád rá, valamit a kreativitásod használnád, hogy maradandó élménnyé varázsold az évfordulót :)

2018. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat aranyosak vagytok,ment a zöld jel:)
2018. febr. 26. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Esetleg egy szerelmes levél lenne nagyon cuki
2018. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A leiras alapjan nagyon ismeros vagy te nekem...
2018. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Remelem nem az vagy akire gondolok mert akkor oda a meglepim xdd
2018. febr. 27. 17:30
 9/11 anonim ***** válasza:
de cuki vagy te lány.. :D hogy te minden pillanatban rá gondolsz:)
2018. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném hogy örüljön neki ❤
2018. febr. 27. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!