Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom a szeretlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom a szeretlek szót kimondani a páromnak?

Figyelt kérdés
3 honapja vagyunk együtt és mindketten ugy ismerkedtünk meg hogy kapcsolatban voltunk. Mindkettönknek borzalmasan müködött a parkapcsolata es honapok alatt egymasba szerettünk. Viszont nagy problemam h nem tudom neki a szeretlwk szot mondani. Ö mindig mondja de en csak ravagom hogy en is. Talan 1x vagy 2x mondtam neki egy két érzelmes pillanatban, de alapvetöen ez a szò nekem mindig is nehezemre esett. Ha anyukam mondta is „szeretlek kislanyom“ sem tudtam ravagni hogy szeretlek anya. nem vagyok egy szavak embere tipus, en altalaban tettekkel bizonyitom az erzeseimet es szerintem a parom is erzi h szeretem. a volt pàromnak sem mondogattam ezt a szòt, max nehanyszor 7 ev alatt. bizonyos mertekben vannak gatlasaim is ezzel kapcsolatban, hiszen mi ugy jöttünk össze hogy mindkettönknek volt parkapcsolata, aztan nem birtuk egymas nelkul es szakitottunk az elözöekkel. en a régi posztjain fenykepein amik voltal fent az exevel nagyon sok szeretlek szòt làttam, és ez elegge frusztral, hogy azt a lanyt is szerette de vajon hogy?! a legföbb bajom ez, hogy làttam azokat a régi fotokat stb és elég sok szép szerelmes nyàlcsorgatas volt odairva. én meg tök mas voltam az exemmel, ö elegge egy jégcsap volt és csak itthon mutatta ki a szeretetét. és sosem tettük nyilvanossa az erzeseinket facen stb. szoval elegge frusztral h a pàrom az elözövel is hasonloakat elt meg. szamomra a Szeretlek az csak egy szò, és csak akkor tulajdonitok neki jelentöseget ha azokat tettek követik, de ehhez nagyon hosszu idö kell higy elhigyjem, tényleg ùgy szeret ahogy. Ti hogy vagytok ezzel a szoval? Van aki szinten nehezen mondja??

2018. márc. 6. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi kb egy hónapja mondjuk gyakrabban h szereltek, előtte elég ritkán. Fél éve vagyunk együtt, nyilván előtte is kimutattuk, hogy szeretjük egymást.

Ha érzi a párod, hogy szereted őt, akkor nem baj, hogy nem mondod. Szerintem ezt vele beszéld meg.

2018. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudja hogy szeretem mert érzi , de azt mondta zavarò és furcsa szàmàra hogy én sosem mondom! mert pl az exe az allandoan mondogatta söt az kikönyörögte es meg volt sertödve ha csak 1x is nem momdta neki a pàrom véletlen. ezt onnan tudom mert nyilvan megbeszéltünl dolgokat az elözö parunkrol ki mit hogyan rontott el stb. az ö exe elegge eröszakos feltekeny tipusu nö volt. es tenyleg mindig kiharcolta a dolgokat!
2018. márc. 6. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rosszul esik neki, hogy nem mondod akkor ülj le vele beszélni és mondd el neki hogy nálad ennek a szónak súlya van. Nem azt jelenti, hogy nem szereted csak azt, hogy bizalmatlanabb vagy az átlagnál. Jó úton haladtok, de neked még idő kell, hogy kimerd mondani azt amit érzel. Ennyi. Ne bonyolítsd túl.
2018. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem mely szerelem van ezert nem tudod ki mondani de mely szeretetet erzel. En is ilyen voltam..
2018. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Micsoda problémái vannak egyeseknek...
2018. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7 éve vagyunk együtt a férjemmel,kb 3* mondta nekem azt h szeretlek :D

Mégis együtt vagyunk és nem érdekel hogy mondja-e vagy sem.

Mond meg a parodnak h te nem vagy az a típus aki ilyet mondjon de érezni viszont érzed.Ennyi!

Ami a facen van az meg egy rakás kaki,mivel latod hiába írogatta a csaja oda ki ha szétmentek!

2018. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!