Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon keressem őt vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AirBlade kérdése:

Vajon keressem őt vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, akibe beleszerelmesedtem. A probléma ott kezdődik, hogy neki volt akkor barátja és egyikünk se akarta, hogy ez legyen de én beleszerettem. Mondtam neki hagyja ott a párját ha úgy érzi én fontosabb vagyok neki. Megtette és most időre van szüksége, ennek ellenére lement az exéhez és gyanítom nála is aludt, közbe engem meg hiteget. Fogalmam sincs van e értelme ezt erőltetni.
2018. márc. 31. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj időt és hajrá.
2018. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csicska akarsz lenni,keresd,ha van büszkeséged,akkor hagyd!
2018. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha az exéhez jàrkál akkor hagyd nincs túl rajra.
2018. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!