Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Így utólag mit érzel, hálás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így utólag mit érzel, hálás lettél volna ha valaki tapintatlanul, mint kívülálló éleslátó közli a véleményét az elvakult szerelmed miatt?

Figyelt kérdés
Jót tett veled vagy inkább földbedöngölt, elhitted vagy bunkónak találtad és csak később láttad be, hogy igaza van.
2018. ápr. 17. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt csak én nem értem?! leírnád érthetöbben?
2018. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Senkinek semmi köze a kapcsolatomhoz. Ne szóljon bele senki, maximum véleményeket hallgatok meg. Ha koppannom kell koppanjak, de nekem senki ne mondja meg hogy ezt ne vagy azt ne. Érzelmek nélkül nagyon okosan lehet mondani a tutit külső szemmel. (Ha hallgatok egy barátnőmre nem lenne se férjem se gyerekem, csak mert éppen vele nem szimpatizált és büdös bunkónak tartotta)
2018. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Kesöbb lattam be, hogy igaza volt. Akkor is tudtam, hogy igazabol jo szandekbol mondja, de nem ertettem vele egyet. De azt sem banom, hogy akkor nem hallgattam ra, hanem magamnak kellett lassan, hosszadalmasan es fajdalmasan felismernem a valosagot. Igy nem ereztem azt, hogy mas befolyasolt volna es soha nem is ketelkedtem utana döntesem helyessegeben. Igy az en esetemben igazabol nem volt jo vagy rossz, egyszerüen felesleges.
2018. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Ha csak nem szimpi neki,azt is nyugodtan mondja el.


Ha kiderül,hogy megcsal,vagy egyéb májfolt van az életében-illegális biznisz,stb-,akkor,abban a pillanatban nem esne jól,de utólag biztos hálás lennék.

2018. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy ha tényleg bele van zúgrva valaki valakib, mondhat rá az atyaúristen is bármit,egyik füleden be, másikon ki, hogy de , de de...


Én látom a zászzlókat, hibákat, az eszemmel fel is fogom, de ettől amit érzek nem szűnt meg. Ahogy a vonzalom sem.


Szóval csak óvatosan.. MAjd megtanulja a sajt bőrén, de addi minden szó kár, mert az érzéseken nem szünteti meg.

2018. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondtak kendőzetlen véleményt exemről, még csak nem is bunkón, teljesen normálisan, és tudtam, hogy igazuk is van.


Az érzéseim ettől függetlenül nem akartak csak úgy leállni, hogy ja bocs, hát ha ő ilyen, akkor innentől nem leszek szerelmes. Ez nem így működik. Sajnos... :(

2018. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt ilyen élményem, mert alapvetően analitikus elme vagyok, és még a kapcsolatunk kezdetekor is sajnos túlelemeztem minden mozzanatát a páromnak. Pont ezért tudom, hogy sosem láttam rózsaszín szemüvegben, és bármikor piszkálta vki, azért volt, mert a másik látta hülyén, csőlátásúan a dolgokat.


Alapcetően amúgy meghallgatom a tanácsokat - egy bizonyos szintig.

2018. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem azeretem, ha helyettem döntenek, befolyasolnak, rá- vagy lebeszélnek.

Te dolgod, te kapcsolatod, te életed. Érdemes lehet véleményeket meghallgatni, mert más észrevehet dolgokat, de ne aszerint dönts.

2018. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!