Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van mindenki előítélette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindenki előítélettel egy tetovált, kopasz férfi ellen?

Figyelt kérdés

Nem tehetek róla,nekem az ilyen pasik tetszenek. A barátnőim is,hogy én "mindig csak a rosszfiúkra bukom". De ez nem igaz, sokuknak nagyon is jó lelke van.


Most beleszerettem egy pasiba és miután otthon bemutattam Anyám beszólt,hogy "mostmár mindig csak ilyen sittesekkel fogsz járni?".

Pedig hát Apám se egy jókisfiús külsejű ember.


Miért kell ezért bántani? És miért emiatt valakot elítélni? Meg kéne ismerni az embert mielőtt véleményt alkotunk,nem?



2018. máj. 4. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem ítélkezek. Nekem is van olyan ismerősöm aki kopasz, nagy darab, széttetoválva, és egy nagyon kedves, tanult srác. Az emberekbe kialakul ez a sztereotípia. Nyilván néha jogosan. Ha te tudod, hogy a párod nem olyan, akkor ne foglalkozz vele. :)
2018. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy előítéletes a társadalom. No és az is igaz, hogy az előítélet valamiért kialakult, nyilván valami oka csak van/ volt...de ebből általánosítani nem szabadna, de sokan megteszik sajnos.
2018. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Esküszöm, nem értem. Valaki nagy erőfeszítéseket tesz, hogy maffiózónak nézzen ki és aztán csodálkozik hogy annak nézik.
2018. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy jó dolog az előítéletesség, de ezeknek mindig vam igazságtartalma.
2018. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

Borotváld kopaszra a fejedet és provokáljátok együtt a társadalmat, hajrá!

gratulálok

2018. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont azért, amiért a hosszú hajú, vékony srácokra meg ráaggatják a b*zi rocker sztereotípiát.

Talán hagyni kéne időt a szülőknek, hogy megismerjék a pasit. A másfajta véleményt meg nehéz, de le kell sz*rni.

2018. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Az a jó, ha előítéletes a társadalom. Az előítélet az egészséges önfenntartó ösztön része, ez segít megvédeni az embert a váratlan negatív élmények legtöbbjétől. Nyilván nem mindentől. Azért a nagy dararab, kopasz, kivarrt alakok nem az atomfizikusok közül kerülnek ki, csak hogy egy végletet említsek...
2018. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem atomfizikus,de ugyanolyan ember,mint bárki más. Teljesen normális munkája van,el is jár dolgozni,nem otthon vakarja.

Most az,hogy kinek milyen alapjáraton a stílusa,szemlélete az meg más kérdés.


Én hagynék időt,hogy megismerjéj,csak Anyámnak a beszólása nen igazán esett jól. Hozzátenném,hogy amúgy meg tök jól el voltak,meg állítása szerint szimpatikus is neki a párom,ezért is akadtam fenn ezen a beszóláson...


Na mindegy,látom ez pont olyan téma ami abszolút megosztó.


Köszönöm a válaszokat

2018. máj. 4. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!