Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismerkedési szakaszban ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési szakaszban ritkán keres a pasi. Ez baj?

Figyelt kérdés
Pl csak esténként ír rám, hogy milyen napom volt(én is szoktam ráírni), nem ír jóreggelt vagy jóéjszakát üzit, csak ritkán, pedig szerintem ez tipikusan a szerelmes férfiak védjegye :D Nem hív fel minden nap, meg ilyenek. Lehet csak nem akar nagyon rámnyomulni? Vagy így ne vegyem komolyan?

2018. máj. 15. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem biztos hogy mumust kell kiáltani, de engem is zavarna a dolog...
2018. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Engem ez baromira frusztrál. Nem tudom, hogy azt várja-e ilyenkor, hogy én keressem, vagy csak szarik a fejemre. Eddig sajnos, ha ilyen helyzet volt, mindig az lett a vége, hogy nemis akart kapcsolatot a srác. Hát, az lesz a legjobb, ha én is leszarom, ha akar valamit, legyen aktívabb, mert ez így elég kevèske..
2018. máj. 15. 17:33
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Én megőrülnék attól, ha valaki minden nap írna (főleg ezeket a jó reggelt, jó estét típusú semmitmondó üzeneteket), szóval nekem ez egy tök jó pont lenne. Lehet, hogy ő is csak olyan típus, hogy nem szeret pötyögni, lehet, hogy nem akar nyomulni, de persze az is lehet, hogy annyira nem érdekled - szerintem inkább a személyes találkozásra helyezzétek a hangsúlyt, aztán úgyis hamar kiderül, hogyan állnak a dolgok.
2018. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Inkább örülj, hogy ír neked valamikor egyáltalán. Van egy srác aki csak akkor nagyon kedves és érdeklődő, amikor személyesen találkozunk, én mit meg nem adnék, ha néha napján egyszer eszébe jutnék és írna...
2018. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Még véletlenül se keresd azt, akivel beszélni szeretnél. Üldögéljetek csak a szobátokban, mint akin lobotómiát végeztek éppen, miközben majd még hülyültök, úgy várjátok, hogy rátok írjon a másik :D

31/f

2018. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Mennyi idősek vagytok? Nem mindenki lóg egész nap a telefonon. Te nem is írsz neki? Az úgy milyen ismerkedés?
2018. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Én azt tudom neked javasolni, hogyha úgy van te is keresheted őt, hogy tudjatok beszélgetni.


25/F

2018. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Sztem bejössz neki csak ő ilyen típus.

Esetleg beszélj vele erről élőben.

2018. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Jó gyerek lehetsz hozzá. Te nem dolgozol napközben, csak csetelgetsz? Agyam eldobom.

Nem akar nyomulni... Lehet csak egy vagy a sok közül, az nem opció, mi? :D

Kislány... Nem telefonálgatni kéne ismerkedési szakaszban, hanem randizni, ÉLŐBEN. Az számít.

2018. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9 Lehet csak egy vagy a sok közül, az nem opció, mi? :D


Nyilván ki se írtam volna a kérdést, ha ez nem lenne opció. És nem csetelgetni akarok, de messze él és nincs lehetőség gyakran találkozni. Na mindegy, ha engem akar, teperjen jobban, ha nem, akkor meg lekophat :D

2018. máj. 15. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!