Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet kiölni a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kiölni a szerelmet?

Figyelt kérdés

Nem akarok senki iránt érezni már semmit. 25 éve szenvedek, hogy keresem a szerelmet, de semmi. Nem akarok már senkihez kötődni. Hogy öljem ki magamból?

Aki azt akarná ecsetelni, hogy majd rámtalál a szerelem, miegymás, az kíméljen meg inkább.


2018. máj. 21. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha magányos vagy - mert tulajdonképpen, legalábbis szerintem ezt mondtad ki, csak nem írtad ki a konkrét érzést magát - azon egyféleképpen lehet változtatni: ha elmész közösségbe, akár bulizni, ismerkedsz, és majd a többit vagy hozza a jövő, vagy nem. Ha nem, akkor is max barátságokat kötsz, és már nem leszel magányos.
2018. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok, a magányon szerintem csak társsal, annak hiányában csak barátokkal lehet segíteni.

Még alternatívaként csak azt tudom esetleg elképzelni, ha munkába, vagy olyan más tevékenységbe "temetkezel", ami elvonja, eltereli a figyelmedet a magány sivár, szürke, egyhangú és szívfacsaró érzéséről.

2018. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet "kiölni", az ember társas lény, ha tetszik, ha nem. Lehet mosolyogni évekig, hogy egyedülisboldogvagyok, de amikor fáj a lelked, szar minden és kívül-belül üresen fekszel az ágyadon, akkor magad jössz rá, hogy ez így talán mégsem olyan fa.sza. Nem kell a kapcsolatok után rohangálni, éld az életed, tanulj, dolgozz, bulizz, sportolj, pihenj és majd az élet hozza, amit hoznia kell. Ne görcsölj ennyire, ezt az életet nem szabad komolyan venni mert beleőrülsz :D
2018. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj el swingerezni. Az ilyen kiégett lelkűek ott elég jól egymásra találnak. Szerelemről szó sincs.
2018. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

MOst szerelmes vagy, vagy magányos?

Elég zagyvaság amiket írsz, totál értelmetlen.

2018. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy! Nagyon unatkozol, és ostobaságokon agyalsz. A szerelmen kívül még számtalan módon lehet élvezni az életet úgy, hogy eszedbe se jut többé a szerelem.

És azt is eltudom képzelni rólad, hogy nem mész sehova, nincsenek barátaid, csak a szobádban telefonozol, várod a csodát, és keseregsz. Hát elárulom, hogy ez így nem fog menni!

Hány éves vagy? Nemed?

2018. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben semmire nincs időm, mivel sokszor napokat tanulok az egyetem miatt. Rossz kedvem van ettől is, illetve a másik az, hogy arra sincs időm, hogy a barátnőmmel beüljek pár órára a bárba. Abba a férfibe szerettem belé, akitől rosszabbat keresve se találhattam volna
2018. máj. 21. 10:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Hard reset.
2018. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!