Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeretem, ha nem adom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem, ha nem adom el a lakásomat miatta/érte? Ennek sehogy nincs jövője?

Figyelt kérdés

16 évesen jöttünk össze a barátommal, most vagyok 22, ő 24. A kapcsolatunk alatt elég sok dolog történt... Már az első héten megcsalt, mert "nem tudta, hogy én ezt ennyire komolyan gondolom", és ezek a megcsalások a kapcsolatunkat végig kísérik. Hol jóban vagyunk, imádjuk egymást hónapokig, máskor meg hetente veszekszünk és napokig nem beszélünk olyankor. Több szakításon vagyunk túl, neki is volt más, nekem is. Volt, hogy azért, mert féltékennyé akartam tenni, máskor pedig elhatároztam, hogy igenis továbblépek, nekem ő nem kell. De aztán tesz valamit, amivel "visszacsábít" magához. Pl. egyszer egészen Ausztráliáig mentem előle, kint éltem és tanultam majdnem egy évet, de kijött utánam/hozzám kétszer is, meg akkor rengeteget beszéltünk. Hiába volt a világ másik felén, nagyon közelinek éreztem. Most meg ugyanabban a városban élünk, de néha azt érzem, nem is ismerem.



Nemrég felhozta, hogy adjuk el a két lakásunkat, és építsünk közösen egy házat... Már beszéltünk az összeköltözésről, de ez megijesztett. Mondtam ezt neki, hogy várjunk, ne ugorjunk ebbe ilyen hirtelen bele, meg szerintem egy közös ház, vagy építkezés sok lenne a kapcsolatunknak. Pedig egyikőnk sem Budapesten képzeli el a jövőjét, továbbtanulni jöttünk ide, de később szeretnénk otthon élni. De én nem érzem azt jelenleg, hogy a lakásról, ami a mindenem és imádom, egy kis ékszerdoboz, arról lemondanék. Erre ő kitalálta, hogy nem szeretem, ha ennyit nem tudok megtenni érte. De, szeretem, nagyon. Viszont még bennem van az 5 hónappal ezelőtti szakításunk, hogy karácsony és szilveszter között eltűnt napokra is kiderült, hogy egy csajjal volt végig. Pedig elméletileg januárban összeköltöztünk volna. És ha ezt úgy csinálja meg, hogy egy építkezés közepén vagyunk, akkor fogalmam sincs, mit tennék. Félek a jövőtől, mert egy köztes állapot van a kapcsolatunkban, úgy érzem. Az egyik legjobb barátnőm mondta, hogy más ennyi idő alatt összejön valakivel, összeházasodik vele, de még el is válnak. Mi 7 év alatt szinte sehová nem jutottunk...


Hogy juthatnánk egyről a kettőre? Ennek a kapcsolatnak van jövőre egyáltalán?


2018. máj. 26. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek akapcsolatnak nincs jövője. Saját lakást eladni meg nagy felelőtlenség, minden élethelyzetben.
2018. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kételyeid vannak akkor ne menj bele mert úgy is szakítás lesz a vége.
2018. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ostoba vagy. Becsüld mar meg magadat egy csöppet! Es ne ragadj le ilyen faszik mellett.
2018. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy ennek nincs jövője.


Könnyű mondani, de ezt zárd le. És ha vissza akarna szerezni, akkor ne legyen kit.

2018. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy eladd s lakasod. Ez egy rettento instabil kapcsolat.

A karavsonyi sztori utan mar reg ki kellett volna dobnod. Kapcsolatfuggo vagy?

2018. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
A lakàsod ne add el. A kapcsolatodnak èrtelme nincs, de ha mèg akarsz időt pazarolni rà, próbàld. De jól èrzed, hogy nem kell ez a közös hàz dolog...
2018. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Lakast semmikepp ne add el semmilyen korulmenyek kozott, egy ilyen pasira Nem lehet epiteni, es ha meg lehetne is, sajat lakast eladni orultseg.
2018. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

istenem, ha én lehetnék újra 22, egy cuki kis lakásban, ami az enyém... nem vesztegetném az időmet egy ilyen instabil hapsira.


próbálj már meg egy picit egyedül lenni!

2018. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy boassza el az életét ahogy akarja!
2018. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érthető a bizonytalansag egy ilyen lépést meghozni nehéz még egy stabil kapcsolatban is hiszen egy építkezés nagy probatetel. Hát még egy gyenge lábakon álló instabil kapcsolatban. :/


Ne menj bele, vess véget a kapcsolatnak. Engem is megcsalt az első barátom és igen bár borzasztóan szerettem azonnal kitettem. Ahogy látom te több esélyt adtál neki.. Szép dolog tőled de fogalmam sincs hogy tudtál eddig bízni benne de talán te magad is érzed hogy sehogy.


Lépj tovább, keress valakit akivel passzoltok és egyről a kettőre tudtok lepni :)


Sok sikert.

2018. máj. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!