Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jelenthet valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akiért nagyon odavagyok. Nem tudom eldönteni, hogy ő mit érez, mert általában közvetlen, de van mikor teljesen közömbös. A kettőnk közti kapcsolatot inkább ismerősinek mondanám, nem barátinak. Tegnap beszélgettünk és megemlìtettem, hogy ma vizsgázni fogok. Ekkor már elköszöntünk egymástól, de ő visszafordult, megfogta a kezem, mélyen a szemembe nézett és sok szerencsét kìvánt. Teljesen lefagytam. Én alapjáraton nem vagyok egy másokhoz hozzáérő tipus, és tőle sem láttam még más iranyaba ilyen megmozdulást. Lehet ennek mögöttes jelentése és ő sem közömbös?
2018. jún. 2. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, én ettől nem dobnám el a bugyimat, ez csak egy gesztus.
2018. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem áll szandékomban. Pont ezért kérdeztem, mert én nem tudok jelen esetben reálisan gondolkozni. Csak meglepődtem, mert máskor is kìvánt szerencsét, de sosem ért hozzám.
2018. jún. 2. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy próbàlkozik nincs bnője de lehet baràti gesztus is .Nekem is van fiu barátom de intimitàs az nincs .Sztem ez még nem sokat jelent.Azt érezni fogod ahogy ràd néz rád mosolyog hosszan a szemedbe néz .
2018. jún. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!