Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez beteges? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez beteges? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem tudom mar azt se, hogy normális vagyok-e de nagyon nehezen bírom azokat az időket ha nincs velem a párom. Ritkán tudunk találkozni sajnos (egyébként 2 éve vagyunk együtt) mivel Németországban dolgozik és csak 3 hetente jön haza. Hiányzik a vele töltött idő, a nevetése a hangja mindene.. nem tudok vele betelni ha végre hazajön arra a 2 napra. A szex ugyanúgy hiányzik, de az is csak miatta, nem maga a szex miatt. Éjjel nappal sírok utána és mindig kisírt szemekkel megyek el itthonról. Minden pillanatban aggódok érte. Ugyan 2 éve vagyunk együtt, de mégis úgy érzem magam mind egy tini aki halálosan szerelmes.

Mit gondoltok rólam, ez beteges dolog? Valamit kéne változtatnom az életemen?



2018. jún. 4. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
ez hízelgő a részére örülnék egy ilyen társnak
2018. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt a nagy kérdés, hogy meddig fogjàtok ìgy bírni.

Gondolom ő egyhamar nem fog hazajönni, inkabb azt nem értem, miért nem mész te ki hozzà, ha ennyire szerelmesek vagytok egymàsba.

Nem az a nem normàlis, hogy te kiakadsz, hanem az, hogy így èltek, és ezt te pàrkapcsolatnak nevezed.

Nem tudom mióta megy ez, de ha az eleje óta, akkor ez soha nem is volt pàrkapcsolat.

A pasid szemszögéből, ha én valóban szerelmes lennék valakibe, akkor tuti úgy szervezném, hogy együtt élhessünk, akàr otthon, akàr külföldön, de együtt. Plàne 2 év utàn.

Ő ezt miért nem ajànlja fel?

Van egy gyanúm, hogy itt csak te vagy atom szerelmes...

2018. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jól fizető munkája van, ezért nem is szándékozik hazajönni véglegesen. Én az egyetemet 1 év múlva fogom befejezni, tehát én se tudok kimenni hozzá. Nem a kapcsolat elejétől megy így. Februárba ment ki
2018. jún. 4. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem beteges, csupán szerelmes vagy.
2018. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

First world problem.


Az egyetemen kérsz egyéni tanrendet, csak vizsgákra jössz haza, és lehet élni Németországban.

2018. jún. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!