Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a megoldás szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy antiszociális személyiségzavaros férfibe.Bármit megtennék hogy jó legyen neki. Ő viszont a igyekszik a lehető legmesszebb taszítani magàtól.
2018. jún. 9. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Milyen szerencsés férfi...

Ha ennyire antiszociális akkor majd ő dönti el hogy kellesz neki vagy se.

2018. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem hagyja, azon nem tudsz segíteni. Feláldozhatod magadat és az életedet, de teljesen hasztalan lesz. Próbálj meg továbblépni, tönkremennél ebben.
2018. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Bármit megtennél, hogy jó legyen neki.

Neki az a jó, ha békén hagyod.

Sakkozd ki a megoldást....

2018. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Arra nem gondoltál hogy egyszerűen hány tőled es a szociopátiájára fogja, tapintatbol?
2018. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Menekül,azoktól akiknek bejön és tetszik neki, élvezi ha szidják,.megvetik.
2018. jún. 9. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Bánj vele úgy,hatha akkor kelleni fogsz neki.
2018. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám bántani amikor szeretem?
2018. jún. 9. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán b7z8 vagy pedig van valami ami zavarja pl kicsi vagy annak hiszi magát a de próbáld ki a domina szerepet hátha bejön neki ha igen akkor csak simán ferde hajlam
2018. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!