Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet enélkül élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet enélkül élni?

Figyelt kérdés
Szerelem.. de hát hogy mikor minden nő akivel csak összehoz a sors az egy éjszakára vágyik.. palik többsége is ilyen sajnos de ez így már olyan érzés mintha a semmiért kaparnék és minden egyes ilyen dolog csalódás.. 19/f

2018. jún. 10. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts :)

Van igazság abban amit írsz, én is tapasztaltam/tapasztalom. De vannak még normális emberek, normális kapcsolatok csak türelmesnek kell lenni. Hidd el nem kell érte kaparnod, a szerelem magától jön,mégha ez hatalamas közhely is. :D

2018. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kivételek ezalól, amit írtál, úgyhogy nyugodj meg, majd jön a szerelem, ha jönnie kell.
2018. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, tudom hogy vannak még jó emberek csak elég kevesen vagyunk. :P És legyen úgy amit írsz de elég sz*r hogy még egyetlen kapcsolatom sem volt még mert nem találtam rá olyan partnert. Hisz tízen és huszonéves korszak az erről szól csak hogy történjen meg a dolog és viszlát..
2018. jún. 10. 23:03
 4/4 anonim válasza:

Hát elég rossz helyen keresgélhetsz, ha eddig csak olyan lányokkal találkoztál, akik csupán egy élyszakás kalandot szeretnének. A lányok/nők többsége tartós kapcsolatot szeretne egy megbízható társsal. Kár hogy ez csak egy mese. Ahogyan nem létezik a szőke herceg fehér lovon, ugyanúgy nem létezik Hamupipőke sem. Tudom hogy ez így elég lehangolónak tűnik, de én lányként így látom.

19/L

2018. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!