Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó jel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó jel?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, több, mint féléve, de eddig sosem mutatott igazán semmi érdeklődést mindig kedves volt, mosolygós, de mindig nekem kell kezdeményezni. Volt egy tippem, hogy esetleg csak visszahúzódó természetű és nem mer lépni, szóval kitaláltam, hogy féltékennyé teszem: előtte flörtöltem egy lánnyal, mire ő amilyen gyorsan megjelent a folyosón, olyan gyorsan magára is csapta az ajtót (nagyon hangosan). Szerintetek ez nekem szólt?

2018. jún. 11. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
igen, azt akarta közölni hogy milyen gyáva vagy, hogy nem mersz hozzá odamenni de másokhoz meg igen, hogy féltkennyé tedd
2018. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
lúzer!!!!
2018. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekek...
2018. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Szóval a kérdező a lúzer mert a kiscsaj beszari és várja a szőkeherceget a lovon? Szánalom :)
2018. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
honnan veszed, hogy a kérdező a lúzer? oda van írva?
2018. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Nincs de általánosságban a kérdezőt szidják mindenért, legközelebb fejezd ki magad jobban ;)
2018. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy nekem szól a lúzer. Igazán nem értem, mit csinálhatnék még. Jó, igen, menjek oda elé és valljam be neki, hogy rohadtul el szeretném hívni randira, de nem akarok beégni, muszáj volt egy kicsit trükközni. Belátom, hogy nem a legfelnőttesebb megoldás, de komolyan, szinte sosem mutat semmi érzelmet.
2018. jún. 11. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy elég béna megoldás volt... Nem azért, de arra a lányra is gondolhattál volna akivel féltékennyé tetted a kiszemelted... A kiszemelted meg azt hiheti, hogy eddig félreismert és igaziból egy kavarógép vagy.

Légy férfi és menj és hívd el végre randira, ne ilyen gyerekes megoldásokat alkalmazz...

2018. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem vagy felnőtt, maximum egy túlkoros kamasz. Velem is eljátszották már ezt a "trükközést", ami rohadtul átlátszó, csak úgy mondom. És én is dühbe gurultam akkor, mert észrevettem, hogy ez nekem szól. Egyik ilyenből sem lett semmi, mert a srác nem játszott nyílt lapokkal, hanem trükközött, játszmázott.

Hogy akarsz így normális, őszinteségen alapuló párkapcsolatot, ha eleve ilyen csalással indítasz? Meg trükközéssel...

Szerintem ha komolyan gondolod vele, akkor felejtsd el a féltékennyé tevést. Az már egy annyira kivesézett téma, hogy a legtöbb tinimagazin és női weboldal is írt róla cikkeket. Már egy hülyének is feltűnik a "trükközés". Egyáltalán nem trükkös, inkább szánalmas. Ezzel lenulláztad az esélyeidet. Legközelebb ne légy buta.

2018. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!