Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? A többi lent.

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút 1 és fél évvel ezelőtt egy kisebb összejövetelen (nem mindenkit ismertem a társaságban).

Ott nem beszélgettünk, de ő már akkor úgymond “felfigyelt” rám és másnap be is jelölt fb-on. Akkor még nem érdekelt annyira, csak azért írtam neki vissza mert tudtam, hogy ő az aki tegnap ott volt.

Párszor beszéltünk aztán annyiba maradt a dolog.

4 hónap múlva megint rám írt random, én persze ismét visszaírtam. Nekem ekkor még nem tetszett annyira, csak elbeszélgettem vele mint egy ismerőssel.

Ezt követően majdnem mindennap beszélgettünk (mindig ő írt rám). Igaz, hogy nagyon lassan, de kezdett megtetszeni. Külsőre nem is annyira az esetem, de valami a belsejében mégis megfogott.

Én nem vagyok az a nagyon szerelembe esős típus, de ő valahogy más...

Mindig éreztette velem hogy szeret, kiáll mellettem, stb... Persze voltak rossz tulajdonságai is, mint pl a féltékenykedés és hasonlók.

Nem jártunk, mert nem akartam elsietni, de mégis...

Aztán még egy alkalommal találkoztunk, soha nem gondoltam volna, hogy az lesz a második és egyben az utolsó is...

(Azért tudtunk volna ritkán találkozni mert nem egy városban lakunk, és ő dolgozik is)

Minden annyira tökéletes volt. Ahogy rám nézett. Imádtam benne, hogy önmagát adja, és hogy őszinte. Tudtam hogy szeret, soha nem csalna meg, és hogy működhetett volna a dolog...

Csak aztán pár rosszindulatú személynek köszönhetően kezdett megszakadni fokozatosan a “kapcsolatunk”, (amiket most nem részleteznék) és egyre ritkábban beszéltünk, azért mert azt mondta nem akar nekem rosszat... Mára már egyáltalán nem beszélünk... Biztosan keresne időnként ha tudna, csak most erre sincs lehetősége mert nincs wifi közelben.

Nem tudom, hogy már elfelejtett-e, de biztos vagyok benne, hogy őszintén szeretett...

Azt is tudom, hogy nem lehet már köztünk semmi, de nem tudom hogy mit tegyek.

Szoktak fiúk elhívni találkozgatni (köztük néhányan kimondottan helyesek), de egyáltalán nincs kedvem. Nem tudnak érdekelni...

Még 2-3 évvel ezelőtt simán megtettem volna, de most nem tudom.

Ez teljesen más. Beleszeretni valakibe akivel 2x találkoztál csak, biztos nevetségesen hangzik sokak számára, de mégis így van...

Hogy felejtsem el? Vagy ti mit tennétek a helyemben? Lehetünk még együtt valaha, vagy tovább kéne lépnem?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat, és bocsánat a kisebb regényért.

19/L


2018. jún. 14. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Látszik hogy még nagyon tapasztalatlan vagy. Értem én, hogy még csak 19, de azért ennyire naiv ne legyél. Meghogy szeret...mert te ezt érzed, meg hogy tuti nem csalna meg. Ezeket a távolból hogyan állapítod meg, pár mondat után.

Nem írtad hogy mi az oka hogy már nem beszéltek, de mindegy is. Jegyezd meg, egy pasi ha akar valamit megkldja, megtalál. Hogy biztos keresne néha, csak most nincs wifi közelben??? Hacsak nem lőtték ki más bolygóra, vagy nem költözött egy dzsungel mélyére, akkor a mai világban talál wifit bárhol.

2018. jún. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd el, hogy ennyi.

A következő randizni hívó pasival menj el randizni, az is lehet, hogy jó lesz.

2018. jún. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló: Tudom hogy még fiatal vagyok, de nem annyira tapasztalatlan, NAIV főleg nem. Soha nem voltam egy “könnyűvérű” típus, de azért találkoztam, beszélgettem már sok fiúval tehát volt szerencsém kiismerni néhányat alaposan. És tudom hogy ő más, azért mertem így beszélni róla.

Persze hiába szeretem, attól még nem fogok mély depresszióba esni, csak egyelőre úgy érzem, hogy még nem állok készen egy randira vagy ismerkedésre más fiúkkal.

És hidd el hogy meg van az oka hogy nem keres KÉT NAGY okból is, amikkel nem igazán szeretnék dicsekedni.


Második hozzászóló: Lehet hogy ez lenne a legjobb, de egyelőre még nem sikerült. De kis idő múlva majd talán megpróbálok elmenni mással randira. Azért egy próbát megér.

2018. jún. 14. 11:30
 4/5 A kérdező kommentje:
(azt kihagytam hogy ő 24 éves)
2018. jún. 14. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerékpározz,nézz filmeket az elfelejtésben segit neked. A másik,meg hogy tisztázzátok a kapcsolatot és újra 1 pár lesztek,vagy be pasizol. 23/F
2018. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!