Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/Férfiak! Maximum mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Maximum mennyi ideig próbálkoznátok elnyerni egy nő szívét?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 17:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Persze nem úgy gondoltam, hogy amint belétek szeretne, rögtön dobná le a bugyit azt' volt, nincs. Tényleges kapcsolatra gondolok.


Egyébként ha kellene, éveket is próbálkoznátok valakinél, és ha xy idő múlva sikerülne meghódítani, tudnátok arra várni, hogyha viszonylag sokáig azt mondaná a szexre, hogy nem, mert nem áll rá készen? Pl: fél év.

2018. júl. 3. 17:18
 2/15 anonim ***** válasza:
A lanytol fugg h megeri-e varni ra.
2018. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha szeretem, fél évet még simán várnék. Ettől többet már kérdőjeles.
2018. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tételezzük fel, hogy megéri, hozzá hasonlót nem láttál. Persze ő is ember, vannak hibái, stb stb. Gondolom éveket nem pazarolnál el ha nagyon lassan adná be a derekát, csak arra, hogy először is kapcsolat legyen, mert pl visszahúzódó, félénk. De ez csak egy példa, mindenkit olyat képzel amilyet szeretne. :)
2018. júl. 3. 17:24
 5/15 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy elnyerjük valakinek a szívét, ahhoz van mikor évek kellenek, de van, hogy elég 1 nap is.


De semmiképpen nem várnék éveket.

Azért egy bizonyos korosztály már el tudja dönteni elég hamar, hogy akarja e folytatni a másikkal az ismerkedést, és azt is el tudja dönteni, hogy lefeküdne e vele.


Igazából nem arról van szó, hogy hány hónapot vagy hetet, attól függ hányszor tudunk tlaálkozni hány napot tudunk együtt tölteni. Mert ha hetente 1 napot akkor az elhúzódhat....

2018. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Évekig? Vicces vagy! Én néhány hétig. Akivel ennyi idő alatt nem jutni semmire, arra kár több időt és energiát pazarolni.
2018. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Max. 2 hónap.
2018. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem várnék addig.Fiatalabb koromban szopattak már ki ilyen nők.Jaj várjunk még aztán lelépett mással.

Barátnőmmel 1 hónap után volt szex,azóta is együtt vagyunk.Ehhez képest volt olyan csaj,aki szerelmet vallott úgy hogy foglalt volt.Én is szerelmes voltam belé,de a barátját ahányszor kidobta annyiszor fogadta vissza.De közben engem örökké zaklatott hiába szakítottam meg a kapcsolatot vele.Mindig talált ürügyet.1,5-2 év után kidobta a paliját,hogy összejöjjön velem,aztán addigra már nem szeretett annyira,hogy mondjuk ne kavarjon mással mellettem.

Végül én dobtam elég csúnyán,mert elpazaroltam rá 3 évet az életemből lényegében a semmiért.Utána 1-2 évig nem is randiztam,mert teljesen kiábrándultam a nőkből.Szóval nem,nem várnék fél évet.


28/F

2018. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én úgy szoktam hogy ha találkozol valakivel aki bejön,köszönök neki,megkèrdezem hogy van és a következő kèrdès hogy ki elègít e orálisan, ha nem a válasz ott hagyom a pic*ába
2018. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy tudunk várni.


Annyi nő van, addig is


(Gonolom nem ugy gondoltad a várakozást, hogy teljes önmegtartóztatásban)

2018. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!