Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmesélnéd nekem, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélnéd nekem, hogyan ismerkedtél meg a pároddal?

Figyelt kérdés
Imádom az ilyen sztorikat.:)

2018. júl. 19. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt. :)
2018. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Egyetemen volt gólyaterelő tábor a kampuszon. Karonként szervezve. Kaptam egy feladatot amit végre kellett hajtanom csak lővésem nem volt merre menjek mit keressek. Kavarogtam az aulába amikor arra figyeltem fel, hogy egy fiú hozzám hasonlóan elveszett. Bemutatkoztunk, megismerkedtünk. Ő is gólya volt egy másik karon és szintén feladatott teljesített. Összebeszéltünk. Segítettünk egymásnak. Elérhetőséget cseréltünk. Aztán első héten kiderült vannak közös óráink. Végül 2. héten már jártunk. :)

Röviden ennyi.

2018. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Egyetemi buliban. Odajött, meghívott egy italra, beszèlgettünk, táncolunk aztán másnap randiztunk. Mindennek már lassan 12 ève, 8 ève vagyunk házasok, van egy fiunk is.
2018. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Tanított középiskolában :D
2018. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tíz évig egy jóga csoportba jártunk, akkor is tetszett már, de hát én folyamatosan foglalt voltam... Aztán amikor elváltam, akkor három hónap alatt megváltoztak iránta az érzéseim, és szerencsémre össze is jöttünk.
2018. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Jaj, Szdg a nagy szívdöglesztő jógás...
2018. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy chaten voltam admin és ott ismertem meg. Eleinte haverkodtunk aztán egymásba szerettünk. Pár hónappal később találkoztunk azóta együtt vagyunk, most fogunj osszekoltozni.
2018. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*fogunk.
2018. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársak voltunk, és egy házibuliban a nagy beszélgetések közepedte elcsattant egy csók. Akkor ezt hibának gondoltuk, de rá egy évre beláttuk mind a ketten, hogy nem volt hiba, hanem szeretjük egymást. Azóta már 2 éve együtt vagyunk.
2018. júl. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!