Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vigasz vagy szerelem? Sziaszto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigasz vagy szerelem? Sziasztok három év és hat hónapot voltunk együtt barátnőmmel, ebből több mint 2 évet együtt éltünk. Mindenféle téren én voltam neki az első és nagyon szeretük egymást. Szakítottunk és már új barátja van.

Figyelt kérdés

2018. júl. 22. 07:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Mi a kérdés?
2018. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a 3 és fél évből 3-at társas magányban húzott le melletted. akkor simán belezúghatott másba rövid idő alatt. vagy már húzogatta az új fiú melletted.


az meg, hogy az első voltál neki, vagy semmit nem jelent, vagy még valószínűbbé teszi a szerelmet.

2018. júl. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én sem gondolok könnybe lábadt szemmel arra a pasira, akivel először feküdtem le. eszembe se jut.
2018. júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Vigasz vagy szerelem ? Mert a szakítást követően csak pár nap telt el.
2018. júl. 22. 08:05
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor már megvolt hamarabb a másik srác. ettől függetlenül lehet szerelem.
2018. júl. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Vagy az van, hogy részéről a kapcsolatotok ennyit ért, vagy felszabadult és most kiéli magát.


Ne foglalkozz vele, lépj tovább és éld az életed!

2018. júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát akkor valószínű már megvolt neki egy ideje az új srác.

Miért kéne vigasz neki? Te dobtad ki? Vagy esetleg tettél valamit?

2018. júl. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tudtam részletezni mert meg van szabva hány karaktert irhatok. Úgy érzem vissza jön de nemfogok tudni megbocsátani ha addig eljutnak, mellesleg a csaj teljesen felvette a stilusom kb olyan mint ha a srác velem járna.
2018. júl. 22. 08:19
 9/19 anonim ***** válasza:
Hat szerintem siman csak tullepett rajtad. Ha egy no igazan szerelmes egy pasiba, nem kepes masik ferfival lefekudni, se vigaszbol, se semmi masbol. Ezt mar nyugodtan elengedheted.
2018. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mar tobbszor kifejtettuk itt, hogy a szex a noknel nagyon szorosan kapcsolodik a lelekhez, es egy not fejben kell felizgatni, hogy el tudjon elvezni egy ferfival. Szoval ha nem vonzodik hozza nagyon szexualisan, vagy erzelmileg, akkor nem fog kielegulni, barmilyen technikas is a srac. Epp ezert nyugodtan tovabblephetsz, hisz o mar reg megtette, ha massal van.
2018. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!