Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem sikertül jól az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sikertül jól az első találkozás a párom szüleivel és barátaival, kialakulhat még?

Figyelt kérdés

Nem volt még komoly kapcsolatom, és most volt először amikor be mutattott valaki a családjának is, picit izgultam és nem is voltam túl beszédes, félek nem igazán volt pozitív az első alkalom.


Nekem idő kell amíg felzárkózom és hát nem tudom miért, de nagyon érdekel mit gondolnak az emberek és zavar ha nincsenek jó véleménnyel rólam.


A barátom azt mondta, a szülei nem szóltak semmit( nyilván nem mondja el), és a barátai, hogy csendes voltam de mondta az egyik megérti hiszen első alkalom.


De egy összeszokott társágban ahol sokat nem is szóltak hozzám nem tudtam mit csinálni, pláne ha nem is vagyok nagy beszédes.

Szerencsére a párom nagyon pozitívan áll a dolgokhoz, de engem valahogy mégis zavar, hogy mi lesz ha a szülei és barátai (akik nyilván nagyon fontosak neki, szóvál nekem is) nem fognak szeretni...



2018. aug. 11. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Cuki vagy! Nyugi, én is ilyen vagyok/voltam. 7 éve leszünk lassan együtt.


Én is lassan oldódok fel, ettől megszerettek. :) Ne aggódj.

A szüleivel/barátaival légy érdeklődőd, kérdezgess, így látják, hogy érdeklődsz Ennyi elég.

2018. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan már. Nem rontottal el semmit sem. Érthető ha idő kell.


Gondolom semmi ciki nem történt csak annyi hogy csendben voltál, nem?


Legközelebb majd már jobb lesz hidd el. Ezen mindenki atesik. De ne hidd hogy ezért nem kedvelnek.


24N

2018. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor első alkalommal mentem a barátnőm szüleihez vacsorázni mindent megettem, amit elém raktak és java része olyan volt, amire allergiás voltam, ezért konkrétan szétfo*tam a család egyetlen wc-jét, ami olyan szinten eldugult, hogy másnap reggel ki kellett hívni egy szerelőt. Ez egy hideg őszi estén volt, a szellőztetést nem lehetett a legjobban megoldani, így jó fél napig pácolódott mindenki a bitang szarszagban. Úgy égett a pofám, hogy hónapokon át nem mertem visszamenni, de mára jó viszony alakult ki, igaz, egy-egy iszogatós estén a mai napig felemlegetik...
2018. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3as válaszoló ez ugye nem igaz? :DD


Ilyen a filmekben van csak. :/ basszus :DD

2018. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4.!

Sajnos igaz, bár ne lenne az! Egyébként nem tudom, hogy mennyire számít, de nem magától a kulától dugult el, hanem attól a kb egy tekercs wc papírtól, amivel próbáltam tisztára törölni magamat. Másnap a kedves szerelő bácsi külön gyorstalpalót tanított a nagy wc-zés rendeltetésének megfelelő használatáról, tehát ilyenkor sűrűn öblítsek és ne válasszam a mindent vagy semmit taktikát. Hála istennek ennek a kis okításnak fültanúja volt a barátnőm, a 2 évvel fiatalabb húga és a szülei is, így sikerült megkoronázni az amúgy is mocskosul kellemetlen és kínos "bemutatkozó" látogatást.

Úgyhogy Kedves Kérdező, ha arra gondolsz, hogy nem sikerült jól a Te első belépőd a családnál, gondolj az enyémre! És még ennek ellenére sem tiltottak ki :)

2018. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3


Hát ez nagyon jó! :)) Istenem, de jó, hogy ide visszanéztem. :)

2018. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, én meg az első találkán konkrétan mindent! összehánytam.


Elmentünk sörözni és vszeg már lejárt volt a sör, amit kaptunk, mert barátom is full rosszul lett, de én fél éjszaka rókáztam.


Hát, fantasztikus volt, mit ne mondjak :( Másnap hullasápad arc, émelygés.

A párom meg dühöngött egy sort, mert közben a - másut élő - öccse hívta, hogy hogy vagyunk, mert a húguk görcsölő gyomorral bőg otthon.


De anyukája kedves volt, csinált teát, meg kaptam tőle dedalont a buszútra.

2018. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj kérdező, általában en is csendes vagyok első alkalommal. Aki nem kedvelt, az más miatt nem kedvelt.
2018. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!